Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

“Blockchain.com Önceki Paraları Bulamayabilir”

Bu yılın başında 14 milyar dolar değerlemeye ulaşan şirket olası bir finansman turunda sadece 3 ila 4 milyar dolar toplayabilir

27 Ekim 2022 09:18

Güncellenme: 1 Kasım 2022 13:07

Bloomberg’in haberine göre, bu yılın başlarında sermaye artırımı gerçekleştirdiğinde 14 milyar dolar değerlemeye sahip olan finansal hizmetler şirketi Blockchain.com, gerçekleştireceği yeni bir finasman turunda sadece 3 ila 4 milyar dolar arasında bir gelir elde edebilir.


Haberde, para toplama görüşmelerinin henüz başlangıç aşamasında olduğu kaydedildi.


Blockchain.com  Temmuz ayında işgücünü yüzde 25'ini azalttığını bunun da yaklaşık 150 kişi olduğunu açıklamıştı.


Şirket, sert ayı piyasası koşullarını ve finansal kayıpları karşılama ihtiyacı olduğunu belirterek Three Arrows Capital adlı hedge fonla ilişkili 270 milyon dolarlık bir açıkla uğraştığını duyurmuştu. Blockchain.com, Arjantin merkezli ofislerini kapatacağını ve çeşitli ülkelerdeki büyüme planlarını iptal edeceğini de açıklamıştı.


Şirket, işten çıkartılan çalışanların yaklaşık yüzde 44'ünün Arjantin'de, yüzde 26'sının ABD'de, yüzde 16'sının İngiltere'de ve geri kalanın da .eşitli ülkelerde olduğunu da belirtmişti.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Dogecoin Fiyat İstikrarı Konusunda Bitcoin’i Geride Bıraktı

22 Eylül 2023 17:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk