Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Blockchain Ödeme Firması Roxe, 3.6 Milyar Dolarlık SPAC Anlaşması ile Listelenecek

Anlaşmanın 2023 yılının ilk çeyreğine kadar tamamlanması bekleniyor ve birleşik şirket "ROXE" sembolü altında ticaret yapacak.

22 Haziran 2022 13:37

Güncellenme: 22 Haziran 2022 15:41


Blockchain ödeme firması Roxe, özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) Goldenstone Acquisition Limited (GDST) ile bir kombinasyon yoluyla Nasdaq'ta listelenecek. 


  • Yayımlaan basın açıklamasına göre Roxe, kripto ile ilgili firmaları listelemek amacıyla oluşturulmuş SPAC’ler ile birleşerek halka açılan şirketler arasına katıldı.

  • Delaware merkezli Goldenstone Acquisition ile yapılan anlaşma 3,6 milyar dolar değerinde. Birleşik şirket, "ROXE" kodu altında ticaret yapacak.

  • Roxe'un Baş İşletme Sorumlusu Josh Li, "Bu, Roxe için önemli bir kilometre taşı. Goldenstone ile birleşmemiz büyümemizi hızlandırma yeteneğimizi artıracak ve kullanıcıların ödemelerinş, finansal işlemlerini ve dünya çapındaki değer alışverişlerini düzene koymalarını sağlayacak" dedi.  • New Jersey merkezli Roxe, yerel blok zinciri Roxe Chain'i kullanarak bireyler, bankalar ve işletmeler arasında küresel bir ödeme ağı oluşturmayı planlıyor.

  • Şirket, eylül ayında, gelişmekte olan ülkelerin dijital para birimi ihraç aracını ücretsiz kullanmasını sağlayan bir merkez bankası dijital para birimi (CBDC) girişimini başlatmıştı.

  • İşlem, Goldenstone hissedarlarının onayına tabi olmaya devam edecek ve oylamanın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde kapanması bekleniyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk