Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BlackRock, Coinbase Prime Aracılığıyla Kurumsal Yatırımcılara Kripto Hizmeti Verecek

BlackRock ve CoinBase, kurumsal yatırımcılar için kriptoya erişimi genişletmek amacıyla ortaklık kurdu.

4 Ağustos 2022 15:40

Güncellenme: 4 Ağustos 2022 16:24

Varlık yönetimi devi BlackRock kriptoyu direkt olarak kurumsal yatırımcılara ulaştırmak amacıyla kripto borsası Coinbase ile ortaklık kurdu.


Coinbase ve BlackRock'un yatırım yönetimi platformu Aladdin'in müşterileri, kripto ticareti, saklama, aracılık ve raporlama özelliklerine ulaşabilecekler.


BlackRock küresel başkanı Joseph Chalom yaptığı yazılı açıklamada, “Kurumsal müşterilerimiz dijital varlık piyasalarının derinlerine inmekle  daha fazla ilgileniyor ve bu varlıkların operasyonel sürecini nasıl verimli şekilde yönetecekleriyle meşgul oluyorlar. Aladdin’le olan bağlantı, müşterilerin portföy yönetimi ve iş akışlarında bitcoin risklerini doğrudan yönetmelerine imkan sağlayacak” ifadelerini kullandı.


Coinbase Başkanı Emilie Choi de e-postayla aracılığıyla yaptığı açıklamada, BlackRock'un yatırım alanındaki uzmanlığı, Coinbase'in güvenli alım satım, saklama ve aracılık paketi ile yan yana geldiği zamandijital varlık yatırımına daha fazla kurumsal erişim ve şeffaflık getirecek” dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
10x Research, Portföy Getirisini Artırmak için Bitcoin 'Covered Strangle' Stratejisini Öneriyor

20 Mayıs 2024 13:12

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk