Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget’in Juventus Serüveni Tam Gaz Devam Ediyor

Singapur merkezli kripto para borsası Bitget, Juventus’la 2021 yılından beri sürdürdüğü sponsorluk ilişkisini taçlandırıyor

17 Ağustos 2022 12:37

Güncellenme: 17 Ağustos 2022 15:28

Borsa tarafından yapılan basın açıklamasında söz konusu sponsorluk serüveninin “Bitget'in Juventus futbol takımının ilk forma kol sponsoru olmasıyla Eylül 2021'de başladığı” ve Juventus'un ulaştığı geniş küresel kitle sayesinde markanın önemli bir görünürlük kazandığı belirtiliyor.


Bitget, Juventus oyuncularıyla beraber siyah beyaz formanın kolunda maçlara çıkmanın yanında, olası kurumsal sosyal sorumluluk projeleri için de iş birliği yapacak.


Sponsorluk hakkında değerlendirmelerde bulunan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, "İkinci yıl için Juventus'un Resmi Forma Partneri olmaktan onur duyuyoruz. Onlarla ortak olmak çok güzel ve ödüllendirici bir yolculuk oldu ve Bitget'in spor alanına daha iyi katılmasına yardımcı oldu. Juventus'un etkileyici itibarını ve büyük popülaritesini takdir ediyoruz ve bu erdemlerin Bitget'in daha geniş kitlelere ulaşmasına ve vizyonunu dünyanın geri kalanıyla paylaşmasına yardımcı olmaya devam edeceğine inanıyoruz” diye konuşuyor.


Juventus'un Gelir İdaresi Başkanı Giorgio Ricci ise “Bitget ile ortaklığımız hiç şüphesiz başarılı oldu. Bitget, Juventus oyuncularının sol kolunda ve taraftarlarının kalplerinin yanında yer alarak takıma yakın olma kararlılığını bir kez daha doğruladı. Sezon boyunca bize eşlik edecek olan bu yenilikçi partnerimizle ortaklığımızı genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz” diye konuşuyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Açık Opsiyonları Zirvede, Analistlerin Yeni Beklentisi 83 Bin Dolar

8 Haziran 2024 00:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk