Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, yeni broker programıyla toplulukları güçlendiriyor

Bitget, broker programını güçlendirerek önemli fırsatlar sunan ekosistem inşa etmeyi hedefliyor

7 Haziran 2023 15:59

Güncellenme: 7 Haziran 2023 16:04

Bitget, brokerlara ek avantajlar sağlamak için Broker Programı'nda önemli güncellemeler yaptı. Geliştirilen program, brokerlara teşvikler sunarak daha iyi hizmet vermek amacıyla kapsamlı bir destek sağlıyor. Program ile brokerlar; komisyon verileri, doğrudan yönlendirme verileri ve ortak performansı dahil olmak üzere detaylı performans verilerine erişebiliyor.


Bitget, broker programını güçlendirerek önemli fırsatlar sunan bir ekosistem inşa etmeyi amaçlıyor. Program, brokerlara derin likiditeye sahip güçlü bir platforma erişim imkanı sunarak kullanıcılarına optimal ticaret deneyimi yaşatıyor. Kapsamlı desteğe dahil olan özellikler; ayrılmış bir hesap yöneticisi, 7/24 teknik destek ve sorunları hızlı şekilde çözmek için otomatik bildirimlerden oluşuyor.


“Bitget, topluluğumuzu daha iyi desteklemek için her zaman gelişiyor”


Bitget Yöneticisi Gracy Chen, "Önde gelen kripto borsası olarak Bitget, topluluğumuzu daha iyi desteklemek için her zaman gelişiyor. Daha geniş bir kripto benimsenmesini sağlamak için hizmetleri sürekli geliştirerek, brokerleri ve kullanıcılarını sorunsuz ticaret deneyimiyle güçlendirerek tüm üyelere fayda sağlayan ekosistem ve tek noktadan platform oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.


Yükseltilmiş program ile brokerlar; komisyon verileri, doğrudan yönlendirme verileri ve ortak performansı dahil olmak üzere detaylı performans verilerine erişim sağlayabiliyor. Bitget platformu, ayrıca düşük gecikme süresine sahip güçlü teknik özellikler, özelleştirilebilir oran sınırları, spot marj ticaret API'ı, brokerlar için güvenli API anahtar çözümü ve P2P işlem API'ı sunuyor. Kullanıcılar, kullanıcı kabul sürecinde pürüzsüz ve kullanıcı dostu bir KYC deneyimi yaşarken; çekilişler, ticaret yarışmaları ve pazarlama promosyonları gibi çeşitli fırsatlardan yararlanabiliyor.


Toplam spot piyasa hacmi 59 milyar dolara, vadeli piyasa hacmi 658 milyara dolara ulaştı


Bitget'in 2023 ilk çeyrek performansı, platformun giderek artan büyümesini gösteriyor. Bu kapsamda toplam spot piyasa hacmi, önceki çeyreğe göre yüzde 8 artarak 59 milyar doları aştı. Vadeli piyasa hacmi ise yüzde 27 yükseldi ve 658 milyar dolar seviyesine ulaştı. TokenInsight'e göre Bitget, ilk çeyrekte toplam işlem hacmi açısından merkezi borsalar arasında dördüncü sıraya yerleşti.

 

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve sosyal işlem hizmetleri ile dünyanın lider ilk beş kripto para borsası arasındadır. 100'den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren borsa, güvenli, tek noktadan işlem çözümü sunarak kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Ayrıca, aralarında efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi, lider İtalyan futbol takımı Juventus ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL'nin de bulunduğu güvenilir partnerlerle yaptığı iş birlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor. Coingecko’ya göre, Bitget şu anda en iyi 5 vadeli işlem platformu ve en iyi 10 spot işlem platformu arasında yer alıyor.


Daha Fazla Oku

    BitgetbrokerTopluluk

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitget Çeşitli Branşlardan Sporcular ile İş Birliğini Duyurdu

11 Haziran 2024 13:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk