Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Web3 Hub Davos’un “Innovation Tuesday” Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Etkinlik, dünya genelinde finansal kapsayıcılık, toplumsal cinsiyet eşitliği ve Web3 teknolojilerinin dönüştürücü gücünü sunacak.

21 Aralık 2023 15:52

Güncellenme: 21 Aralık 2023 16:27

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Web3 Hub Davos'ta Innovation Tuesday etkinliğine ev sahipliği yapmak üzere CV Labs ile yaptığı iş birliğini duyurdu.


15-18 Ocak tarihleri arasında Davos'ta gerçekleşecek olan Web3 Hub, sektörün önemini ve blok zinciri teknolojisinin sektörler üzerindeki etkisini tartışmak üzere dünyanın en iyilerini bir araya getirecek.


Etkinlik, dünya genelinde finansal kapsayıcılık, toplumsal cinsiyet eşitliği ve Web3 teknolojilerinin dönüştürücü gücünü sunacak.


Web3 Hub Davos, Web3 endüstrisinin dönüştürücü etkisine ilişkin tartışmaları ve içgörüleri hızlandırmayı amaçlayan özel bir etkinlik. Dört gün sürecek etkinlikte, blok zinciri teknolojisinin çeşitli sektörler, ekonomiler ve toplumlar üzerindeki etkisine ilişkin tartışmalar konuşulacak.


Bitget Yöneticisi Gracy Chen etkinliğin önemini şu şekilde vurguladı: "Web3 Hub Davos, önemli tartışmalar, profesyonel iş bağlantıları fırsatları ve Web3'ün dönüştürücü etkisine ilişkin paha biçilmez içgörüler sağlamayı amaçlıyor. Blok zinciri teknolojisi çeşitli sektörleri dönüştürdükçe ve kripto ana akım haline geldikçe, geleneksel finans ve yenilikçi finans sektörleri arasında görüşmelere ihtiyaç duyuluyor. Bitget olarak, inovasyonun daha kapsayıcı bir yaklaşımla nasıl geliştirilebileceğine ilişkin bu önemli tartışmaları yönlendirmeye kararlıyız. Bu buluşmada ev sahipliği yapmaktan ve Web3 dünyasının gücüyle eşitlikçi bir geleceğe yön verme konusundaki tartışmalara yardımcı olmaktan onur duyuyoruz."


Daha Fazla Oku

    Bitgetweb3cv labsinnovation tuesday

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin ETF'leri 19 Günlük Giriş Serisini Bozdu

18 Haziran 2024 14:43

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk