Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget Wallet, 1inch ile Özel İş Birliği Etkinliği Düzenledi

Bitget Wallet, konferansa katılmasının yanı sıra 15 Kasım'da stabil paralara odaklanacak olan unStable Summit'e de sponsorluk yapacak.

14 Kasım 2023 12:12

Güncellenme: 14 Kasım 2023 12:55

Eski adıyla BitKeep Wallet olarak bilinen Web3 cüzdanı Bitget Wallet, İstanbul'da düzenlenen Devconnect 2023 etkinliğine katıldı. Hafta boyunca devam eden Ethereum konferansı geliştiriciler, araştırmacılar ve önemli isimler için önemli bir buluşma noktası oldu. Bitget Wallet, konferansa katılmasının yanı sıra 15 Kasım'da stabil paralara odaklanacak olan unStable Summit'e de sponsorluk yapacak. Ayrıca özel bir etkinlik için merkeziyetsiz işlem protokolü 1inch ile de iş birliği gerçekleştirecek.


En İyi Swap Deneyiminin Peşinde: Bitget Wallet ve 1inch İş Birliği

Bitget Wallet ve 1inch arasındaki ortaklık, merkeziyetsiz borsa (DEX) alanında önemli bir atılıma işaret ediyor. DEX toplayıcılığı ve etkili işlem algoritamalarıyla tanınan 1inch, kullanıcıların en iyi işlem ücretleri ve en az slipajdan faydalanmalarını sağlıyor. Hizmetlerinin temelinde merkeziyetsiz işlemlere odaklanan Bitget Wallet, Web3 işlem deneyiminde devrim yaratmayı ve merkeziyetsiz işlemler için nihai araç olmayı hedefliyor.


Cüzdanın önemli bir bileşeni olan Bitget Swap şu anda yaklaşık 30 ana ağı destekliyor ve 1inch'in de desteğiyle çeşitli DEX'lerin likiditesiyle zincirler arası köprüleri bir araya getiriyor. 1inch limit emir protokolünü de içeren entegrasyon, kullanıcıların birden fazla zincirde belirli fiyatlardan emir girmesini mümkün kılıyor.


Bitget Swap, gas ücretsiz işlemler ve otomatik slipaj ayarlamaları gibi özellikler sunarak kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştiriyor. Öne çıkan bir özelliği de sektörde bir ilk olan zincir üstü mum grafikleriyle kullanıcılara gerçek zamanlı, bilgilendirici veriler sağlaması ve daha akıllı işlem kararları vermelerine yardımcı olması. Tüm bu özellikler sayesinde kullanıcı maliyetleri azalırken rahat bir çoklu zincir işlem deneyimi ile işlemler daha da kolay hale geliyor.


Türkiye Ekosisteminde Büyüme Planları

Bitget Wallet'ın Devconnect İstanbul'da duyurduğu Türkiye ekosistemine genişleme planları arasında özellikle enflasyona karşı bir korunma aracı olarak ülkenin kripto paralara olan ilgisini artırmak bulunuyor. Piyasadaki çeşitliliğin yanı sıra NFT'ler ve Metaverse gibi yeni konseptlere artan ilgi, bölgedeki Web3 gelişimi için olumlu sinyaller veriyor.


İşlem Cüzdanı Alanında Yenilikler

Bitget Wallet, yeni standartlarını ortaya koyuyor:


  • Çoklu blok zincirler arasında varlık entegrasyonu ile ilk kez tüm blok zincire genel bakış.

  • Akıllı varlık yönetimi ve trend analizleri için gerçek zamanlı blok zincir verilerini kullanan ilk DEX piyasa özelliği.

  • Gas ücretleri ve zincirler arası köprüler gibi karmaşık süreçleri anlamaya gerek olmadan açık zincirler arasında varlık transferlerini kolaylaştıran ilk zincirler arası işlem özelliği.

  • Web3 ekosistemini cüzdan hizmetlerine tamamen entegre ederek ilk kapsamlı NFT pazar desteği.

Şu an dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Bitget Wallet, CoinGecko'ya göre küresel çapta en popular yedinci kripto sıcak cüzdan. Ek olarak, data.ai verilerine göre geçtiğimiz ayda en çok indirilen dördüncü cüzdan.Daha Fazla Oku

    Bitget1inchdevconnectkripto cüzdan

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk