Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget Spot İşlem Hacimlerinde Yüzde 82 Artış

Borsa kasım ayında 51 token listeledi ve 50 bin elit trader ile 20 binden fazla yeni takipçi kazandı.

14 Aralık 2023 14:15

Güncellenme: 14 Aralık 2023 14:31

Kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget, Kasım 2023 Aylık Raporunu yayımladı. Bitget’in kasım ayında kayda değer gelişme gösterdiği belirtilen raporda, aynı dönemde hem bitcoin hem altcoin’lerin yükseliş eğiliminin de istikrar kazandığı belirtildi. Bitcoin’in, 2022 yılındaki düşük seviyelerine oranla yüzde 130 artış kaydederek 700 milyar dolarlık piyasa değerini aştığı bildirildi. Bu yükselişle birlikte, Bitget spot işlem hacimleri de yüzde 82 artış ile sonuçlandı.


Kasım ayı faaliyetlerine ilişkin yayımlanan raporda Bitget’in geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirdiği önemli etkinliklerine de yer verildi. Açıklamalara göre, Bitget Akademi tarafından öğrencilere Blockchain4Youth girişimi ile blok zincir teknolojisi ve işlemlere dair içgörüler sunmak üzere University College London’ın Blok Zincir Topluluğu ve FinTek Topluluğu ile ortaklık kuruldu. Yeni nesil kripto liderlerini şekillendirmeyi hedefleyen “Bitget Builders Programı”nın dünya turunun başlatıldığı paylaşıldı. Bunun yanı sıra raporda Bitget kullanıcı topluluğuna özel bir teşekkür olarak katkıda bulunan katılımcılara özel ayrıcalıklar sağlayan sınırlı sürüm Bitget Builders NFT’lerinin başlatıldı. CHZ token’larının ve fan token’ların yönetimi için Chiliz Chain’i entegre eden Bitget Wallet, böylece Chiliz ile ortaklığını duyurmuş oldu.


Borsadan Diğer Gelişmeler

  • Bitget kasım ayında 51 token listeledi ve 50 bin elit trader ile 20 binden fazla yeni takipçi kazandı. Trader’ların toplamda 445 bin USDT’den fazla kazanç sağladığı açıklandı.

  • Bitget Wallet zkLink, WOOFi ve Bungee ortaklıklarıyla zincirler arası işlem ve birlikte çalışabilirlik desteğini genişletti.

  • Şirket, Melbourne’daki Avustralya Kripto Toplantısı, İstanbul’daki Devconnect, Buenos Aires’teki Labitconf gibi etkinliklerde etkileşimli panel tartışmaları ve atölyeler düzenleyerek dünya çapındaki büyük konferanslara aktif katılım gösterdi.

Daha Fazla Oku

    Bitgetkriptoborsa

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
P2 Ventures, Polygon Ekosistemindeki Girişimcilere 50 Milyon Dolar Taahhüt Etti

17 Nisan 2024 17:26

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk