Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget koruma fonu 410 Milyon dolar oldu

Web3 şirketi Bitget, kullanıcılarını koruma amaçlı oluşturduğu fon değerinin 410 milyon dolara ulaştığını açıkladı.

6 Aralık 2023 17:03

Güncellenme: 6 Aralık 2023 17:08

Dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget, kullanıcılarını koruma amaçlı oluşturduğu fon değerinin 410 milyon dolara ulaştığını açıkladı.

2022 yılında, kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlamak için Koruma Fonu'nu başlatan Bitget, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410 Milyon Doları içeren koruma fonu değerleme raporunu yayınladı. Rapora göre Kullanıcıları Koruma Fonu hayata geçtiği günden bu yana bu yana en yüksek değere erişti.

Başlangıçta 300 milyon dolarlık bir büyüklüğe sahip olan fon bu yıl 410 milyon doları aşarak yeni bir rekor kırdı. Konu ile ilgili açıklama yapan Bitget Genel Direktörü Gracy Chen, “Bu fon, platformumuza siber güvenlik tehditlerine karşı ekstra bir dayanıklılık kalkanı oluşturuyor. Bitget'in rezerv oranı, endüstri standardının üzerinde ve kullanıcıların varlıklarının fon tarafından yeterince karşılandığını gösteriyor. Kullanıcı varlıklarını korumaya kararlı olduğumuzun altınız çizmek istiyoruz. Kullanıcılarımız ve onların güvenliği bizim için en önemli unsur” dedi.

Ana Değerler şöyle sıralandı:

  • En Yüksek Değer: 410,37 milyon dolar (16 Kasım)

  • En Düşük Değer: 389,36 milyon dolar (1 Kasım)

  • Ortalama Değer: 401,31 milyon dolar

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın lider kripto para borsası ve web3 şirketidir. 100’den fazla ülke ve bölgeden 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, Copy Trade özellikleri ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların akıllı işlemler yapmalarını hedefler. Daha önce BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, Swap, NFT Pazarı, DApp tarayıcı ve daha birçok özellik ve Web3 çözümü sunan bir çoklu zincir kripto cüzdanıdır. 


Daha Fazla Oku

    Bitgetweb3Bitcoin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk