Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Katman 2 Tüketici Merkezli Blok Zinciri Morph'a Yatırım Yaptı

Bitget Blok Zinciri Yatırımlarına Devam Ediyor

12 Aralık 2023 14:53

Güncellenme: 12 Aralık 2023 14:58

Değer odaklı dApp'ler için bir katman 2 tüketici blok zinciri olan Morph, Web3 ve kripto para işlem platformu Bitget'ten milyonlarca dolarlık bir yatırımın sonuçlandığını duyurdu.


Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, "Morph, deneyim sahibi, canlı bir çok kültürlü yaklaşıma sahip olan ve kitlesel benimsemeyi teşvik eden, endüstri lideri stratejik yeteneklerle donatılmış mükemmel bir ekibe sahip. Ayrıca Morph, benzersiz bir şekilde tüketici blok zinciri vizyonuna olan bağlılığında da somut bir ilerleme gösterdi. Bitget'in örnek Web3 kuruluşlarıyla bağ kurma konusundaki kararlılığıyla, Morph ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.


Morph, maliyet engellerini azaltmak, anlaşmazlık çözümünü hızlandırmak ve her boyuttan dApp'ler için esnek ve güvenli işlemler sağlamak adına Optimistic ve ZK roll-up'larının en iyi özelliklerini birleştiriyor. Ekosistemin merkezinde, merkezi kontrol noktalarını ortadan kaldıran, MEV hakimiyetine karşı koyan ve tüketicilere ölçeklenebilir, ucuz ve hızlı Katman 2 işlemlerini garanti eden merkezi olmayan bir sıralayıcı ağ bulunuyor.


Konuya ilişkin açıklama yapan Morph Kurucu Ortağı ve CEO'su Cecilia Hsueh şöyle konuştu: "Bitget'in desteği için son derece minnettarız. Yakın zamandaki sermaye katkısı, inkübatörümüzün Morph'un UVP'sine olan güvenini gösteriyor ve çekirdek finansman turu için zemin hazırlıyor. Proaktif finansal stratejimiz, Katman 2 ortamını yeniden şekillendirmek için agresif bir yol haritası ve ürün geliştirme zaman çizelgesiyle başa çıkmak üzere hazırlandı."


Bitget'in yatırımı, değer odaklı dApp'ler için ortak vizyonların yakınlaşmasını sembolize ederken, bu iki kuruluş, gelişen bir ekosistem oluşturmak ve kullanıcı benimsemesini hızlandırmak için benzersiz bir konuma sahip. Bitget'te 20 milyonu ve Bitget Wallet'ta 12 milyonu aşan geniş kullanıcı tabanından faydalanan Morph, yeni ortağının bilgi ve strateji zenginliğinden yararlanabilecek. 


Morph’un test ağı lansmanının Ocak 2024’te, ana ağın lansmanının ise 2024’ün dördüncü çeyrek döneminde yapılması bekleniyor.


Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsası ve web3 şirketidir. 100'den fazla ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özelliği ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Eski adıyla BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, swap, NFT Pazarı, DApp tarayıcısı ve daha fazlasını içeren bir dizi kapsamlı Web3 çözümü ve özelliği sunan dünya standartlarında çok zincirli bir kripto cüzdanıdır. Bitget, efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL de dahil olmak üzere güvenilir ortaklarla yaptığı işbirlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor.


Morph Hakkında

Morph şeffaf ve topluluk odaklı bir Katman-2 çözümüdür. OP ve ZK rollup'larının en iyi yönlerini birleştirerek, tüketici odaklılık ve değer oluşturma motivasyonlu DApp'lerden oluşan bir ekosistem için temel oluşturmayı amaçlayan benzersiz ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunar.

Merkeziyetsiz Sıralayıcı Ağı, Duyarlı Doğrulama Kanıtı (RVP) sistemi ve modüler tasarım gibi ayırt edici özellikleri sayesinde proje, Ethereum ağının başlangıçtaki güvenliğini, kullanılabilirliğini ve uyumluluğunu korurken verimli ve esnek ölçeklendirme sağlar.


Foresight Ventures Hakkında

Foresight Ventures, kriptoyu uzun vadeli, ana akım benimsemeye doğru taşırken merkezsizleşme ahlakını ve etosunu somutlaştıran Web3 projelerini desteklemeye odaklanmış bir kripto fonudur. Elimizdeki etkileyici küresel endüstri ağıyla, projelerimizi dikkate değer görünürlük ve etkiye yükseltmemizi sağlayan benzersiz medya bağlantılarıyla gurur duyuyoruz. Foresight Ventures birden fazla fonu yönetmektedir: bir VC fonu; aktif olarak yönetilen bir ikincil fon, çok stratejili bir FOF ve bir özel piyasa ikincil fonu. Kripto projeleri için tek durak noktası olan Foresight Ventures, proje yaşam döngüsü boyunca kuluçka, yatırım ve danışmanlık sağlar.Daha Fazla Oku

    BitgetMorph

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Demokratlar, Fed'in Faiz Oranını Düşürmesi Gerektiğini Düşünüyor

11 Haziran 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk