Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget İlk Projesi ChatAI ile Birlikte Staking ve Madencilik Platformu PoolX'i Sunuyor

PoolX, Solana blok zinciri üzerinde yer alan ChatAI ile başlıyor.

5 Nisan 2024 16:33

Güncellenme: 5 Nisan 2024 16:40

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, kullanıcılarının belirli coinler stake ederek kusursuz ve ödüllendirici bir biçimde popüler tokenler kazanabileceği stake-to-mine platformu olan PoolX'i sundu. PoolX, başlangıcını Solana blokzinciri üzerinde yer alan ve yapay zeka destekli sosyal ve oyun platformu olan ChatAI projesi ile yapıyor.


Her bir PoolX projesi, katılımcıların staking hacmine bağlı olarak token ödüllerinin saatlik olarak dağıtılacağı bir veya daha fazla madencilik havuzu sunacak.


Kullanıcıların paylarının ve almaları gereken ödüllerin net bir şekilde hesaplanabilmesi için stake edilen miktarların saatlik olarak anlık görüntüleri alınacak. PoolX'teki her bir madencilik havuzu kendi APR'sini bağımsız şekilde hesaplayacak ve bu sayede kullanıcılara token kazanımlarını artırmak için çeşitlendirilmiş fırsatlar sunacak. Dahası, kullanıcılar stake edilen tokenleri istedikleri zaman geri almanın esnekliğinden de faydalanabilecek. 


Madencilik dönemi sona erdiğinde ise stake edilen varlıklar otomatik olarak spot hesaplarında olacak.


PoolX'in sunduğu ilk proje ise Solana blockchain'inde yer alan, gücünü AI'dan alan dinamik bir sosyal medya ve oyun platformu olan ChatAI oldu. Japonya, Taiwan, Hong Kong, Nijerya, Vietnam ve daha bir çok ülkede hızla büyüyen topluluğu ile ChatAI şimdiden 5 milyon kullanıcıyı aştı. Bunların arasında ise aylık 1 milyon aktif kullanıcı ve günlük olarak 170 farklı ülkede 500.000'in üzerinde eş zamanlı kulanıcıya erişti.


Bitget'in Genel Müdürü Gracy Chen: "PoolX, yenilikçi kripto çözümleri sunarak kullanıcılarımıza fayda sağlamaktaki kararlığımızın önemli bir adımını simgeliyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve güvenilir özellikleri ile PoolX farming deneyimini tamamen değiştirerek kullanıcılarımıza çok daha fazla esneklik ve kârlılık sağlayacak." dedi.


Daha Fazla Oku

    Bitgetyapay zekaPoolX

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Ether ETF Kararı Öncesi Piyasa Oldukça Sakin

20 Mayıs 2024 17:03

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk