Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Gracy Chen'i CEO Olarak Atadı

Bitget'te iki Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimine liderlik eden Chen, daha çeşitli ve kapsayıcı bir kripto endüstrisini savunuyor.

22 Mayıs 2024 10:19

Güncellenme: 22 Mayıs 2024 10:57

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, kendi iş hedeflerini gerçekleştirmek üzere platformdan ayrılacak olan Sandra Lou'nun yerine Mayıs 2024'ten itibaren geçerli olmak üzere Gracy Chen'in yeni CEO olarak atandığını duyurdu. Çeşitli alanlarda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Chen, kripto dünyasının önde gelen kadın girişimcilerinden biri.


Haziran 2022'de Bitget'e, şirketin ilk Genel Müdürü olarak katılan Gracy Chen, Bitget'in büyüme stratejilerine liderlik etti. Geçtiğimiz iki yıl boyunca, çok uluslu merkeziyetsiz ekipleri yönetme ve onlara ilham verme konusundaki olağanüstü yeteneği, hızlı tempolu ve son derece rekabetçi kripto para birimi ortamında yol almada etkili oldu. En önemli başarılarından biri, efsanevi futbolcu Leo Messi ile ortaklık kurarak Bitget'in kullanıcı tabanını dört katına çıkaran stratejiye liderlik etmesi ve güçlü bir küresel ortaklık ağı kurması oldu. Bu, Bitget'in ilk beş kripto borsası ve Web3 platformu olarak konumunu sağlamlaştırdı.


Gracy Chen, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bitget'te CEO rolünü almaktan büyük onur duyuyorum. Geçtiğimiz altı yıl boyunca, inşa ettiğimiz sağlam temel ve yanımdaki inanılmaz ekiple Bitget lider bir kripto platformuna dönüştü. Ürün tekliflerinde sürekli yenilikler yaparak ve 25 milyon kullanıcımız için değer yaratarak Bitget, ilk 5 vadeli işlem platformu ve ilk 10 spot işlem platformu arasına girdi. Dijital finansın geleceğini güçlendiren, inovasyonun öncüsü olan bu sektörü şekillendirmenin bir parçası olmaya devam etmek heyecan verici. Böylesine dinamik bir gruba liderlik etmek benim için bir ayrıcalık ve küresel genişlememizi yeni zirvelere taşımak için sabırsızlanıyorum!"

 

Blockchain4Youth Projesine Öncülük Etti 

Bitget'te iki Kurumsal Sosyal Sorumluluk girişimine liderlik eden Chen, daha çeşitli ve kapsayıcı bir kripto endüstrisini savunuyor. Bu doğrultuda, genç nesle kripto ve blok zincirini benimsemeleri için ilham vererek Web3'ün benimsenmesini sağlamayı amaçlayan #Blockchain4Youth kampanyasının Mayıs 2023'te başlatılmasına öncülük etti. 50'den fazla eğitim kurumuyla ortaklık kurdu ve sadece bir yıl içinde 6.000'den fazla genç yeteneğe katkı sağladı. Chen’in en önemli amaçlarından biri de Bitget'in #Blockchain4Her girişiminin önemli bir öncüsü olarak, sürdürülebilir bir gelecek için vizyonu, kapsayıcılığı ve cinsiyet çeşitliliğini blok zinciri endüstrisine entegre etmek ve kadınların bu dönüştürücü sektörde eşit fırsatlara ve temsiliyete sahip olmasını sağlamak.  


Gracy Chen, Bitget'teki sorumluluklarının ötesinde, proaktif olarak kripto para alanına katkıda bulunmak için fırsatları değerlendirmenin önemine inanıyor. Bu amaçla Chen, bugüne kadar. Forbes ve Cointelegraph gibi önemli yayınlarda köşe yazarı olarak, blok zincirini kamuoyuna tanıtmak için 50'den fazla makale yayınladı. Kendisi aynı zamanda Hollywood yapımcıları tarafından ortaklaşa yaratılan ilk reality kripto TV programı Killer Whales'ın jüri üyesi. Program, gelecek vaat eden Web 3 projelerini keşfetmeyi ve onları gerçek hayatta etki yaratmaları için güçlendirmeyi amaçlıyor. 


Katkıları, 2015 yılında Dünya Ekonomik Forumu tarafından Küresel Şekillendirici olarak tanınmasını sağladı ve 2023 yılında Forbes İş Konseyi'ne seçildi.


Gracy Chen, Singapur Ulusal Üniversitesi'nden (NUS) lisans ve Massachusetts Institute of Technology'den (MIT) MBA derecesine sahiptir.


Daha Fazla Oku

    Bitgetgracy chen

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk