Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Elit Trader Özel Modunu Duyurdu

Bitget kullanıcı deneyimi öteye taşıyacak yeni bir adım attı. Konuyla ilgili CEO Chen de görüşlerini aktardı.

16 Kasım 2023 17:50

Güncellenme: 16 Kasım 2023 17:59

Kripto para borsası ve web3 şirketi Bitget, profesyonel kullanıcılar için Copy Trade dünyasını yeniden tanımlayacak özelliği Elit Trader Özel Modunu duyurmaya hazırlanıyor. Kullanıcı geri bildirimlerini  dikkate alarak düzenli olarak platformu geliştirmeye odaklanan Bitget kullanıcıların ihtiyaçlarına dönük özel çözümler de sunuyor. 


Bu doğrultuda geliştirilen Elit  Trader Özel Modu ile oluşturulan özel işlem modu kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanmasını amaçlıyor. Bu yenilik, Bitget'in kullanıcı odaklı bir platform olma yolundaki kararlılığını ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutma çabasını gösteriyor.


2023 yılı Kasım ayında lansmanı yapılması hedeflenen Elit Trader Özel Modu, profesyonel traderlar ve takipçileri için özel bir alan oluşturuyor. Bu yenilikçi mod,   kullanıcılar ve uzmanlara sunacağı eşsiz avantajlar ile işlem deneyimlerini en üst düzeye çıkartacak.


Dört önemli özellikten oluşacak bu yenilik “Beyaz Liste Daveti”, “İşlem Stratejisi Koruması”, “Kar Paylaşım Oranı Özelleştirmesi” ve “Kişiselleştirilmiş Takipçi Yönetimi”ni barındıracak.

1. Beyaz Liste Daveti: Profesyonel traderlar artık belirli kullanıcıları stratejilerini takip etmeye davet ederek sadık ve değerli bir takipçi kitlesi oluşturabiliyor. Özelleştirilmiş davet bağlantılarıyla uzmanlar özel topluluklar oluşturabiliyor.


2. İşlem Stratejisi Koruması: Özel Mod içinde, işlem uzmanları stratejilerini sadık takipçileriyle paylaşarak kapsamlı strateji koruması sağlayabilir ve böylece traderların işlem yöntemlerinin gizliliğini korumaları kolaylaşır.


3. Kar Paylaşım Oranı Özelleştirmesi: Elit Trader Özel Modu, BGB (Bitget’in kendi tokeni) kilitleme ihtiyacını ortadan kaldırarak %0 ila %99 arasında özelleştirilebilir esnek kâr paylaşım oranını mümkün kılıyor. Bu özellik traderlar için kâr paylaşım fırsatlarını en üst düzeye çıkarırken platforma sağladıkları kayda değer katkıların da altını çiziyor.


4. Kişiselleştirilmiş Takipçi Yönetimi: Uzmanlar ve profesyonel traderlar takipçilerinin işlem etkinliklerini yakından takip edebilir. Bu özellik, daha etkili bir yönetim için takipçi ekleme ve çıkarma yeteneği sağlayarak topluluğun başarılı olmasına katkıda bulunuyor.


Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, bu yeni özellik için duyduğu heyecanı şu sözlerle anlattı: “Platformumuzu devamlı geliştirmeye ve değerli traderlarımızın çeşitli ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaya kararlıyız. Elit Trader Özel Modu, topluluğumuz için zenginleştirilmiş bir işlem deneyimi oluşturma kararlılığımızın bir göstergesi.” 


Profesyonel traderlar için, Elit Trader Özel Modu kayda değer kâr paylaşım fırsatlarının kapısını aralıyor ve bu traderların Bitget topluluğuna sağladıkları paha biçilemez katkının altını çiziyor. Takipçiler ise özel hizmetlere erişim elde ederken küresel çapta en iyi işlem uzmanlarından eşsiz destek alarak işlem yolculuğunu zenginleştirme şansına sahip oluyor.


Topluluk oluşturmayı besleyen bu özellik aynı zamanda  traderlar arasında etkileşim, iş birliği ve bilgi paylaşımını da teşvik ediyor. Elit Trader İşlem Modu, üyeler arasındaki bağları güçlendirerek Bitget’in işlem topluluğunu daha da sağlamlaştırmak için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor. 


Copy Trade işlemlerinin yanı sıra, Bitget aktif olarak daha akıllı işlemler için ürün güncellemeleri yapmaya da devam ediyor. Gücünü yapay zekadan alan Martingale Stratejileri, grid işlemleri ve otomatik yatırımın yanı sıra Vadeli Nicel İşlem botları, Bitget’in traderlar için zamanın en iyisi işlem araçları sunma hedefinin göstergesi niteliğinde. İşlem sürecini basitleştirmek, zaman tasarrufu sağlamak ve etkililiği en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanan bu geliştirmeler, traderların piyasa koşullarına daha iyi uyum sağlamalarını ve işlem performanslarını optimize etmelerini sağlıyor.


Daha Fazla Oku

    Bitget

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Mt.Gox, Bitcoin Fiyatında Düşüşe Yol Açtı

28 Mayıs 2024 10:46

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk