Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BitGet, 100 Milyon Dolarlık Asya Odaklı Web3 Fonu Başlattı

BitGet, daha fazla kripto projesinin de ABD’nin yetki alanı olmayan yerler aramasıyla kendi fonunu başlattı.

10 Nisan 2023 09:38

Güncellenme: 10 Nisan 2023 15:33

Seyşeller merkezli kripto borsası Bitget, Asya ülkeleri Web3'ü geliştirmek için bir çerçeve inşa ederken Web3 girişimlerine yönelik 100 milyon dolarlık yeni bir fon başlattı.


Doğu Asya ülkeleri son birkaç ayda kriptoya teşvik amaçlı adımlar atıyor. Hong Kong görünen o ki kripto düzenlemelerini hafifletti ve Japonya da geçen hafta Web3 gelişimine ilişkin bir white paper’ı onayladı.


Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, CoinDesk'e verdiği demeçte şunları söyledi: "Ayı koşusuna rağmen, Bitget her zaman gelecek vaat eden, yenilikçi projeleri ve BUIDL'ye odaklanarak Web3 ortamının gelişimini destekliyor. Bitget Web3 Fonu lansmanı, kripto ve Web3'ün benimsenmesi adına süregelen çabalarımızın bir devamı. Bu durum, 2023 yılındaki 'Türevin ötesine geç’ stratejimizi yansıtıyor."


Bitget sözcüsü, fonun kendi kendini finanse ettiğini belirtti. "Bitget’in, istikrarlı gelişimi ve hızlı büyüyen işi sayesinde yeterli nakit akışını sağlamasıyla borcu bulunmamaktadır" dedi.


BitKeep’i satın aldı

Bitget, ‘Türevin ötesine geç’ stratejisi kapsamında geçtiğimiz aylarda bazı Web3 uygulamalarını satın aldı. Ayrıca, Juventus'a forma kol sponsoru olarak ve 2022-2023 sezonu için Juventus Kadın Takımı’na genel sponsor olarak destek sözü verdi. Borsa bir Web3 erişim ağ geçidi ve 9,5 milyondan fazla kullanıcısı olan BitKeep Cüzdan'ı 30 milyon dolar bedelle satın aldı.


Daha Fazla Oku

    Bitgetweb3türev

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk