Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Bitexen Kripto Para Listesini Genişletti

Yeni varlıkları ekosistemine dahil eden kripto para borsasının listelediği kripto para sayısı 250’yi geçti

25 Ocak 2023 14:55

Güncellenme: 25 Ocak 2023 17:42

Bitexen, Akropolis (AKRO), Yield Guild Games (YGG), aelf (ELF), Badger DAO (BADGER) ve Perpetual Protocol (PERP) adlı kripto paraları listelediğini duyurdu. Globale açılarak tüm dünyada erişilebilir hale gelen Bitexen’in listelediği yeni kripto paraların detayları şu şekilde;


Akropolis (AKRO)

Akropolis, kripto para birimi tabanlı finansal hizmetler sağlayan ve kullanıcılara, geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamalar (dApp'ler) sunmasını sağlayan bir yazılım. Akropolis, tümü akropolisOS adı verilen ortak bir çerçeve içinde çalışan birçok merkeziyetsiz finans (DeFi) aracı için bir platform görevi görmeyi amaçlıyor. akropolisOS tarafından etkinleştirilen veri uygulamaları örnekleri arasında tasarruf, borç verme ve yatırım hizmetleri protokolleri yer alıyor.


Yield Guild Games (YGG)

Yield Guild Games (YGG), blokzincir oyunlarında kullanılan Nitelikli Fikri Tapu’lara (NFT) yatırım yapan bir merkeziyetsiz otonom organizasyonu (DAO). Bu oyunlar, metaverse’ün bir parçası. Projenin amacı, NFT oyun alanına giriş yaparak oyuncular ve yatırımcılardan oluşan bir ağ oluşturmak.


aelf (ELF)

aelf, bulut bilgi işlem altyapısına dayalı, paralel yürütme sistemi ve yerleşik zincirler arası işlevlere sahip bir Layer-1 blokzinciri. aelf ekosistemi; DeFi, NFT, IDO platformları ve diğer web3 uygulamalarını destekler. ELF, projenin yerel token'ı.


Badger DAO (BADGER)

Badger DAO, birçok akıllı sözleşme platformunda teminat olarak Bitcoin (BTC) kullanımını basitleştirmeye yönelik ürünler ve altyapı oluşturmayı amaçlayan açık kaynaklı, merkeziyetsiz otonom organizasyonu. Platform içerisindeki geliştiricelere, “Badge Builders” ismi verilmiş. Platformun yerel tokeni BADGER.


Perpetual Protocol (PERP)

Perpetual Protocol, Ethereum Layer-1 ve xDai Layer-2 ağlarında perpetual işlem piyasaları işleten merkeziyetsiz bir türev borsası. Kullanıcılar BTC, ETH, DOT, SNX, YFI ve diğer kripto paralar üzerinden 10 kata kadar kaldıraçla işlem yapabilirler. Perpetual Protocol, sabit ürün eğrileri tarafından belirlenen öngörülebilir fiyatlandırma ile zincir üzerinde likidite sağlayan bir sanal otomatik piyasa yapıcı (vAMM) kullanır.


Daha Fazla Oku

    Merkezi Borsakripto paraBitexen

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk