Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitexen Beş Yeni Coin Daha Listeliyor

Yerli kripto para borsası Bitexen, duyurusunu yaptığı beş yeni coin’le portföyünü genişletiyor

14 Haziran 2022 11:33

Güncellenme: 8 Temmuz 2022 13:27

Bitexen’e eklenen beş coin’in listesi şu şekilde:


Immutable X (IMX)

James Ferguson tarafından 2018 yılında kuruldu. Maximum arz miktarı ise 2.000.000.000. Immutable X, Ethereum blokzincirindeki NFT'ler için 2. Katman (Layer 2) ölçeklendirme çözümü. Immutable X, kullanıcılarına birinci sınıf NFT’ler sunmak için Ethereum blokzincirinin güvenlik ve ölçeklenebilirlik özelliklerinden yararlanıyor.


Acala Network (ACA) 

Fuyao Jiang, Antonia Chen, Bette Chen, Bryan Chen, Ruitao Su tarafından 2019 yılında kuruldu. Maximum arz miktarı 1.000.000.000 olan ACA, Acala Network, Polkadot’un güvenli yapısında çalışan, EVM uyumlu bir DeFi (merkeziyetsiz finans) akıllı sözleşme platformu.


Alien Worlds (TLM)

Dacoco GmbH tarafından 2020 yılında kuruldu. Maximum arz miktarı 10.000.000.000. Alien Worlds, oyuncuların nadir bulunan bir kaynak olan Trillium (TLM) için mücadele ettiği NFT tabanlı bir metaverse oyunudur. Oyunun yerel tokeni ise TLM’dir.


Astar (ASTR)

Sota Watanabe tarafından 2022 yılında kuruldu. Astar Network, Polkadot üzerinde EVM, Web Assembly ve Layer 2 çözümlerini destekleyen çok zincirli bir merkeziyetsiz uygulama merkezidir. ASTR, ağın yerel ve yönetim tokenıdır.


Mines of Dalarnia (DAR)

Workinman Interactive tarafından 2021 yılında kuruldu. Maximum arz miktarı 800.000.000 olan Mines of Dalarnia, blokzincir tabanlı bir play-to-earn (oynadıkça kazan) oyunudur. Oyundaki temel amaç, içerisine girilen bir madende, değerli kaynakları toplayıp karakterimiz, değerli kaynakları kaybetmeden hayatta kalmaya çalışmaktır. Mines of Dalarnia evrenindeki tüm kaynaklar ve madenler oyuncular tarafından kazanılan NFT’lerdir.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Almanya’nın Saksonya Eyaleti 300 Milyon Dolarlık Bitcoin Aktardı

10 Temmuz 2024 15:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk