Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitcoin Web Sitesi Editörü Hodlonaut, Craig Wright Davası Yaklaşırken Neredeyse 1 Milyon Dolar Değerinde BTC Aldı

Önümüzdeki ay Norveç mahkemesine çıkacak olan Hodlonaut, şimdiden 52,679 bitcoin ve 30,000 dolar bağış aldı.

23 Ağustos 2022 16:31

Güncellenme: 23 Ağustos 2022 17:34

Bitcoin topluluğunun önde gelen bir üyesi, paylaştığı tweet'te, nChain Baş Bilim İnsanı Craig Wright'ın dahil olduğu bir hakaret mahkemesi duruşması öncesinde 47 bitcoin (1 milyon dolar) kadar bağış aldıklarını açıkladı.


Bitcoin dergisi Citadel21’de editör olarak görev alan takma adlı Hodlonaut’un tweet'ine göre 1,891 kişiden toplam 52,679 bitcoin ve 30,000 dolar bağış aldı.


Dava Mart 2019'da başlamıştı,12 Eylül'de tekrardan Norveç mahkemesinde görülecek. Bu ayın başlarında Wright, Bitcoin (BTC) podcast'çisi Peter McCormack ile İngiltere'deki bir mahkeme duruşmasına katıldı. Yüksek Mahkeme Yargıcı Martin Chamberlain, Wright'ın hakaret davasında sahte kanıt kullandığına karar verdi ve kendisine 1 İngiliz sterlini (1.18 dolar) tazminat verdi.


Kripto topluluğunun birkaç üyesi, #WeAreAllHodlonaut sosyal medya hashtag'i ile Hodlonaut'a desteğini gösterdi. İş zekası yazılım geliştiricisi ve bitcoin yatırımcısı MicroStrategy'nin (MSTR) CEO'su Michael Saylor, 47 bitcoin bağışının alındığı gün hashtag'i Twitter'da paylaştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
WSJ: Kripto Borsası Bullish, CoinDesk'i Satın Aldı

20 Kasım 2023 21:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk