Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitcoin Cüzdanı Conio ve Kripto Borsası Coinbase Ortaklık Kurdu

Conio aynı zamanda tokenizasyonla da ilgileniyor ve İtalya Merkez Bankası'nın inovasyon merkezi tarafından denetlenen Euro Token projesinde yer alıyor.

11 Aralık 2023 15:40

Güncellenme: 11 Aralık 2023 17:46

Bir kısmı Poste Italiane ve Banca Generali'ye ait olan kripto para cüzdanı şirketi Conio, İtalyan bankalarına ve finans kurumlarına çeşitli dijital varlık hizmetleri sunmak adına Coinbase (COIN) ie bir araya geldiğini açıkladı.


400 binden fazla müşterisi olan Conio, 2023'ün sonuna kadar cüzdan desteğini 50 token'a kadar genişletirken, dijital varlık hizmeti sunan kurumlara likidite sağlamak amacıyla Coinbase Prime ile birlikte çalışacak.


Kripto Varlık Piyasaları düzenlemesi ve tokenizasyona olan ilginin artmasıyla Avrupa’daki bankaların ve kurumların kripto güveni de artmış durumda.


Conio genel müdürü Orlando Merone: “Conio, İtalya'daki akıllı telefonlar için ilk multisig bitcoin cüzdanını yarattı. Şimdi de saklama hizmetlerimizi genişletiyoruz çünkü İtalyan bankaları dijital varlıkların benimsenmesi yolunda daha fazlasını talep ediyor. EVM (Ethereum Sanal Makinesi) zincirlerini ekliyoruz ve hedefimiz, gelecek yıla kadar dijital varlık pazarının neredeyse yüzde 60'ını kapsamak.”


Ayrıca şirket, İtalya Merkez Bankası'nın inovasyon merkezi tarafından denetlenen Euro Token projesinde yer alıyor.


Daha Fazla Oku

    EuroTokenizasyonCoinbaseconioavrupa

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll’daki DeFi Yolculuğunuz Session One ile devam ediyor

21 Haziran 2024 23:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk