Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bit2Me, Çalışan Sayısını İkiye Katlayacak, Üç Satın Alma Gerçekleştirecek

İspanyol kripto borsasının CEO'su, inşa etme zamanının geldiğini söyledi.

8 Temmuz 2022 10:36

Güncellenme: 8 Temmuz 2022 12:27

İspanyol kripto borsası Bit2Me'nin kurucu ortağı ve CEO'su Leif Ferreira, CoinDesk’e, önümüzdeki 12 ay içinde işgücüne 250 çalışan ekleyerek sayıyı iki katına çıkarmayı planladıklarını söyledi.


Ferreira, şirketin ayrıca üç satın alma için mutabakat zaptı imzaladığını da ekledi. Bunlar, Latin Amerika borsasında %90 hisse satın almak ve her ikisi de İspanya merkezli bir fintech firması ile yazılım geliştirme şirketi. Ferreira “Daha fazla ayrıntı bu yıl içinde sunulacak” dedi.


Ferreira, "Birçok işten çıkarma bağlamında, şimdi tutma ve inşa etme zamanı. Fiyatlar ne kadar düşerse düşsün kripto durmayacak” dedi.


Ferreira, işe alım ve satın almalar için finansmanın, 2021'deki ilk coin teklifiyle toplanan 20 milyon Euro’nun (20,3 milyon dolar) bir kısmı da dahil olmak üzere kasadaki nakitten geleceğini söyledi. Ancak stratejik bir ortak aracılığıyla sermaye ekleme seçeneğini de reddetmedi: 


“Bu, ihtiyacımız olan veya hemen kapatmak istediğimiz bir şey değil. Bir stratejik ortağın gelmesine açığız ama bu bizim için bir saplantı değil."


Şubat ayında Bit2Me, İspanya Merkez Bankası tarafından “kaydi para birimi karşılığı sanal para birimi ticareti ve dijital cüzdanlar için muhafaza hizmeti sağlayıcı” sıfatıyla ilk kez lisanslanmıştı. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Andrés Engler

Andrés Engler, Latin Amerika kripto ekosistemini takip ettiği Arjantin merkezli bir CoinDesk muhabiridir. Aynı zamanda startupların, fonların ve şirketlerin bölgesel sahnesini takip ediyor. Çalışmaları diğer medyanın yanı sıra La Nacion gazetesinde ve Monocle dergisinde yer aldı. Arjantin Katolik Üniversitesi'nden mezun.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Biden'ın Çekilmesi Kripto Boğalarını Kızıştırdı, Bitcoin Kısa Süreliğine 68 Bin Doları Aştı

22 Temmuz 2024 12:08

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk