Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bit Digital, Hisse Satışı İçin SEC’le Görüşüyor

Gelirler, sermaye harcamaları, yeni madencilik ekipmanlarının satın alınması ve diğer potansiyel satın almalar için kullanılacak

21 Nisan 2022 10:18

Güncellenme: 26 Mayıs 2022 11:10

Bitcoin madencisi Bit Digital, ATM teklifi olarak da adlandırılan 500 milyon dolara kadar özsermaye satışı için SEC'e bir izahname verdi.


Teklifin adi hisseler, imtiyazlı hisseler, garantiler ve bunların kombinasyonundan oluşan çeşitlilikleri içerebileceği söyleniyor.


Bit Digital yaptığı açıklamada, gelirlerin sermaye harcamaları, yeni madencilik ekipmanlarının satın alınması, diğer potansiyel satın almalar ve işletme sermayesi de dahil olmak üzere kurumsal amaçlar için kullanılacağını belirtti.


Bit Digital’in olası adi hisse satışına HC Wainwright aracılık yapacak ve yaklaşık 181,8 milyon hisse satmayı teklif edecek. Bu gelişme 500 milyon dolar değerindeki hisselerin tamamının satılması durumunda tedavüldeki hisselerde ortalama yüzde 241'lik bir artışa denk geliyor.


Bununla birlikte, izahnamenin süresinin olmadığı yani kayıtlı olan tüm menkul kıymetlerin hemen satılmasına yönelik Bir Digital’in bir isteğinin olmadığı belirtiliyor.


Bit Digital , Amerika'daki tüm bitcoin madencilik araç gereçlerini geçen yıl Çin'in madencilik sektörüne yönelik yasağı devam ederken Çin'den taşımıştıVe getirilen makinelerinin yaklaşık yüzde 40'ı 16 Mart’ta Kuzey Amerika'da tamamen kullanıma girdi.


Şirket dosyalamada, ABD'de kurulmayı bekleyen madencilerin geri kalanının Compute North tarafından işletilen tesislere ve/veya Digihost ve Blockfusion tarafından 2022'de New York'ta işletilecek yeni tesislere kurulması bekleniyor. .


ABD'de kurulmayı bekleyen madencilerin geri kalanının Compute North tarafından işletilen tesislerde veya Digihost ve Blockfusion tarafından 2022'de New York'ta işletilmeye başlanacak yeni tesislerde kurulması bekleniyor. 


Bit Digital'in teklifi, en büyük bitcoin madencilerinden biri olan Riot Blockchain'in bir ATM teklifinde 500 milyon dolara kadar hisse satmak için benzer bir yol haritası sunmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti.


Bir diğer madenci Mawson Infrastructure da bu ay hisse senedi tekliflerini yine 500 milyon dolara kadar yükseltmek istediğini açıkladı.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Hükümeti Coinbase'e 4 Milyon Dolarlık Bitcoin Taşıdı

23 Temmuz 2024 09:43

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk