Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BingX 2022 Hazırlıklarının Meyvelerini Topluyor

Borsa, şeffaflık, inovasyon ve sosyal desteklerle geçirdiği 2022’nin ardından 2023’e iyi bir giriş yapıyor

24 Ocak 2023 12:42

Güncellenme: 24 Ocak 2023 16:29

2022 yılının ikinci yarısında yeni strateji dönüşünü duyuran BingX; ayı piyasasının yoğun bir şekilde yaşandığı 2022 yılını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştı. Şirket attığı adımların meyvelerini toplamış gibi duruyor. Kullanıcı tabanının geçen yıldan bu yana yüzde 350'nin üzerinde büyüdüğünü açıklayan BingX, gerçekleşen yıllık ticaret hacminin yüzde 280’i aştığını belirtiyor. Yaşanan bu artışta BingX’in sıfır komisyon politikasınınım önemli bir rolü bulunuyor. Zira büyümenin önemli kısmı sıfır komisyon uygulamasının ardından, Aralık 2022 itibariyle kaydedildi.


Bingx, “bir sonraki milyar kripto kullanıcısı için bir ağ geçidi olma” hedefiyle de 2022 yılında Signal Trading, Copy Trade Sübvansiyon Kupon, Futures Grid Trading ve Sonsuz Grid robotu gibi kripto piyasasında yenilikçi bir çok ürününü kullanıma sundu.


5 Milyon USDT Büyüklüğünde "Özel Yardım Fonu"

Eylül 2022'de BingX, platformun genel güvenliğini ve risk kontrolünü iyileştirmek için Hackenproof'ta açık uçlu hata ödül programları başlattı. MAZARS tarafından doğrulanan Rezerv Kanıtı raporunu yayınlayarak ek şeffaflık ve güvence sağladı. Kripto ekosisteminde potansiyel kamu krizlerini önlemek ve hırpalanmış yatırımcılara yardımcı olmak için BingX iflas eden borsaların zarar gören tüm ortaklara yardımcı olmak için 5 Milyon USDT büyüklüğünde bir "Özel Yardım Fonu" kurdu. Bu dönem içerisinde BingX oluşturduğu güven çemberi nedeniyle ciddi bir büyüme kaydetti. Aynı ay içinde BingX, insani çabalar için dünya çapındaki hayır kurumlarının bağışlarına, kamu refah faaliyetlerine ve afet yardımına tahsis edilecek “10 milyon dolarlık bir insani yardım fonu” duyurdu.


BingX Global Pazarlama ve Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Bracic, “2022 herkes için zordu. Birçoğu için hayat değişti fakat değişmeyen şey umut. Zorlu geçen bu yılı rahatlıkla atlatmış olmaktan gurur duyuyoruz” diyor ve şöyle devam ediyor: “Geçtiğimiz yıl en büyük kazancımız; azim ve birliktelik oldu. BingX, çıkabilecek her türlü zorluğa karşı önlemlerini almakta geri durmayacak.”


Tüm bunların yanı sıra BingX global bir borsa olma adına Portekizce, Almanca, Farsça, Tayca, Arapça, Fransızca ve İtalyanca - 7 farklı dilde daha hizmet vermeye başladı. Şirket bugüne kadar 13 dilde 150'den fazla ülkede milyonlarca kişilik bir topluluk oluşturdu. Hibrit bir özellik olan BingX Feed ile de doğrulanmış trader’ların grafik analizlerini, teknik taktiklerini ve makalelerini yayınladıkları bir sosyal platform kuruldu.


Daha Fazla Oku

    Merkezi BorsaBingX

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Haftanın Liderleri WLD, GRT ve FIL Oldu

23 Şubat 2024 17:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk