Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance.US, Rakipleri Coinbase ve Gemini'ye Kripto Staking Saldırısı Başlattı

CEO Brian Shroder ayrıca Coinbase'in hayal kırıklığına uğrayan eleman adaylarını veya Gemini tarafından yakın zamanda işten çıkarılanları memnuniyetle işe alacağını söyledi.

7 Haziran 2022 17:01

Güncellenme: 7 Haziran 2022 17:24Dünyanın en büyük kripto para borsasının Amerikan kolu olan Binance.US, ABD merkezli rakip borsalardan gelen benzer teklifleri geride bırakmak amacıyla, stake edilen kriptoda yüksek getiri vaat eden bir blockchain staking ürününü piyasaya sürdü.

Şirketten salı günü yapılan açıklamaya göre, kullanıcıların hisse kanıtı (PoS) ağlarını desteklemek için varlıkları kilitleyerek yatırdığı stake hizmeti, kullanıcıların belirli tokenlerde yıllık %18'e varan getiri (APY) kazanmalarını sağlıyor.

Binance.US'ın desteklediği PoS blok zincirleri şunları içeriyor: Audius (AUDIO), Avalanche (AVAX), BNB Chain, Cosmos (ATOM), Livepeer (LPT), Solana (SOL) ve The Graph (GRT). Binance.US. Yakın gelecekte bunlara daha fazla token ekleneceğini söyledi.

Büyük borsalar, coinlerin ürettiği verimden bir dilim aldıkları kripto tokenlerinin stake edilmesini basitleştiyor. Binance.US CEO'su Brian Shroder, planın Coinbase ve Gemini gibi APY'leri geride bırakmak olduğunu söyledi.


“We wanted to put out a product that would unquestionably be the best staking platform in the United States by the end of the year,” Shroder said in an interview. “So, for comparison purposes, we’re looking at the Coinbases, the Geminis, Krakens and BlockFis of this world, both in terms of more competitive returns and usability.”

Shroder bir röportajda, "Yıl sonuna kadar tartışmasız Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi stake platformu olacak bir ürün çıkarmak istedik. Bu nedenle, karşılaştırma amacıyla, hem daha rekabetçi getiriler hem de kullanılabilirlik açısından bu dünyanın Coinbases, Geminis, Krakens ve BlockFis'lerine bakıyoruz."

Birleşme ve satın alma sezonu mu? 


Tümüyle, yaklaşmakta olan bir kripto kışına dair işaretleri ile birlikte, Binance.US'un sağlık durumu iyi görünüyor. Shroder, şirketin ileride satın almaları sürdürmek için "bol miktarda likit varlığı" olduğunu söyledi.

Ayrıca Coinbase ve Gemini'den gelen kasvetli iş haberlerinin aksine firmasının işe alım yaptığını belirten Shroder, “Personelimize Coinbase ve Gemini çalışanlarını alıyoruz. Bu kuruluşlardan açık pozisyonlarımıza başvuran çok sayıda yetenek var ve onlarla aktif olarak görüşüyoruz" dedi.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk