Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance.US Eski PayPal Yöneticisini Yeni CFO Olarak Seçti

Geçen Ekim ayından beri geçici olarak CFO olarak görev yapan Eric Segal'in yerine Jasmine Lee geçecek.

7 Temmuz 2022 16:48

Güncellenme: 7 Temmuz 2022 17:28

Binance.US, eski PayPal yöneticisi Jasmine Lee'yi şirketin yeni CFO’su olarak işe aldı.

 

Lee, tüketici ödemeleri devindeki sekiz yıllık görev süresi boyunca PayPal'da Tüketici Ürünleri grubunun CFO’su ve COO’su oldu. Son zamanlarda, mikro yatırım yapan bir uygulama şirketi olan Acorns'un CFO’su ve COO’su unvanını aldı.  

 

Binance.US CEO'su Brian Shroder yaptığı açıklamada, "Jasmine, hem fintech hem de yüksek büyüme gösteren başlangıç ortamlarında 20 yıldan fazla derin bilgiye sahip nadir bir yetenek" dedi. "Özellikle halka açık bir Fortune 500 şirketi olan PayPal'daki deneyimi, önümüzdeki yıllarda halka arz yolumuza giden yolu çizerken paha biçilmez olacak."

 

Geçen ay zero-fee bitcoin ticareti başlatan Binance.US, kripto para birimi piyasası bozulsa bile tüketici erişimini artırmaya odaklanıyor gibi görünüyor. Borsa ayrıca, Nisan ayında 200 milyon dolarlık tohum turunu kapattıktmıştı şimdi de 50 milyon dolarlık ek bir fon toplamak istiyor.

 

Lee yaptığı açıklamada, "Binance.US'da sürekli büyüme ve gelecekteki bir halka arza giden yolumuz için güçlü bir temel oluşturan sınıfının en iyisi olacak olan finans departmanını kurmayı dört gözle bekliyorum" dedi.

 

Eric Segal, ayrılan Joshua Sroge'nin yerine Ekim 2021'den beri CFO Binance.US olarak görev yapıyordu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Tracy Wang

Tracy Wang, CoinDesk'in New York'taki kıdemli bir muhabiridir. Kripto para birimlerini ele almadan önce kurumsal yatırımcılar, riskten korunma fonları ve milyarderler hakkında haberler yaptı. Yale Üniversitesi'nden Ekonomi derecesi ile mezun oldu. Aynı zamanda ABD Deniz Kuvvetleri'nde Yedek Subay olarak görev yaptı. BTC, ETH, MINA, ENS, çeşitli sabit paralar ve bazı NFT'lere sahiptir. Tracy'ye Twitter'da @0x_bae adresinden ve Telegram'da @tracycwang adresinden ulaşılabilir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: ETF Onayı Sonrası ETH'deki Değişim Oldukça Az

23 Temmuz 2024 17:11

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk