Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance’in Kurucu Ortağı Yi He 7,5 Milyar Dolarlık Girişim Kolunun Başına Geçiyor

Binance Labs, Haziran’da Web3 ve blockchain projelerine yatırım yapmak için 500 milyon dolar değerinde yeni bir fon açıklamıştı.

4 Ağustos 2022 08:30

Güncellenme: 4 Ağustos 2022 11:47

Kripto para borsası Binance, Web3 ve blok zinciri yatırımlarına yönelik yeni bir fon için 500 milyon dolar toplamasının ardından iki ay sonra şirketin risk sermayesi kolu Binance Labs'ı denetlemesi amacıyla kurucu ortağı Yi He'yi atadığını duyurdu.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, dikkatini erken aşamadaki yatırımlara yönelten Binance Labs, 200’ün üzerindeki portföyde toplam 7,5 milyar dolar değerinde bir varlığı yönetiyor.


Binince Labs’in portföy şirketleri arasında Ethereum yan zinciri Polygon, kripto borsası FTX ve güvenlik firması CertiK de yer alıyor.


Binance'e 2017’de gerçekleşen lansmanın hemen öncesinde katılan Yi, genellikle altyapı projelerine destek vermeye, kripto ve blok zinciri projelerinde fayda sağlamaya odaklanarak Binance Labs'ın bütünsel stratejisini ve günlük operasyonlarını denetleyecek.


Kurumsal işletmeler ise bu süreçte pazarlama, Binance P2P ve Earn de dahil olmak üzere ana şirketle çalışmalarına devam edecekler.


Binance CEO'su Changpeng Zhao, CNN'e yaptığı açıklamada, Yi'nin çok agresif olduğunu ve Binance'in yakın dönemde oldukça fazla yatırım yapacağını söylerken ayrıca Binance'in personel sayısını yıl sonuna kadar mevcut sayı olan 6000'den 8000'e çıkarmak için işe alımlara devam etmeyi planladığını da belirtti.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk