Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance Türkiye’den The Weeknd Prag Konserine Bilet Sürprizi!

Platform, kripto ekosistemi ve Web3 odaklı çalışmalarının yanı sıra kullanıcılarına farklı sürprizler yapmaya devam ediyor.

2 Haziran 2023 12:22

Güncellenme: 2 Haziran 2023 15:50

Binance Türkiye, Web3 ve blokzincir içerikli projeler gerçekleştirirken aynı zamanda farklı kampanya ve etkinliklerle de ön plana çıkıyor. Nisan ayında kullanıcılarını Azerbaycan Grand Prix’de F1 macerasına ortak edeceğini duyuran Binance Türkiye ekibi, bu defa ise şanslı kullanıcılarını Prag’da gerçekleşecek olan The Weeknd konserine davet ediyor. Turnenin resmi global sponsoru Binance, Türkiye’deki kullanıcılarına da bir arkadaşları ile birlikte bu özel deneyime katılma fırsatı sunuyor.


Kampanyaya katılım koşullarını yerine getiren herkesin katılabileceğini açıklayan Binance Türkiye, katılım koşulu olarak kullanıcıların kimlik doğrulama işlemini etkinlik sürecinde tamamlamaları gerektiğini duyurdu.


Kampanya katılım döneminde kimlik doğrulamasını gerçekleştiren katılımcılar arasından belirlenecek 50’nci ve 500’üncü kişiler Prag’da dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı The Weeknd konserine bilet kazanacak. Kazananlar etkinliğe yanlarında bir kişi ile katılım sağlayabilecek. Konser biletinin yanı sıra 5 - 7 Ağustos arasını kapsayan 2 günlük konaklama, seyahat ve VIP vize hizmeti desteği masrafları da yine Binance Türkiye ekibi tarafından karşılanacak. 


“Kriptonun daha fazla insana ulaşabilmesini hedefliyoruz”

Kampanya ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Binance Türkiye, CIS, Avustralya ve Yeni Zelanda pazarlama direktörü Harika Eldoğan, “Binance Türkiye ekibi olarak topluluğumuza yönelik heyecan verici projelere imza atmaya devam ediyoruz. Binance olarak sunduğumuz ürün, servis ve yüksek seviyedeki güvenlik uygulamalarının yanı sıra gerçekleştirdiğimiz webinarlar, topluluk buluşmaları, mentorluk programları, sosyal aktivite ve kampanyalarımız aracılığıyla da kullanıcılarımıza en üst seviyede deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Bu defa da dünyanın en çok dinlenen, takip edilen sanatçılarından The Weeknd’in Prag’da vereceği unutulmaz konsere masrafları bize ait olmak üzere şanslı Binance’lileri yolcu edeceğiz. Binance uygulamasında kimlik doğrulamasını gerçekleştiren herkes bu fırsattan faydalanma şansına sahip. Bu özel deneyime herkesi davet ediyoruz” dedi.


Etkinliğe katılım detayları 

Etkinlik Dönemi: 16.05.2023, 19.00 (TSİ) - 15.06.2023, 23.59 (TSİ)


Ödül Dağıtım Dönemi: 16.06.2023-30.06.2023


The Weeknd Konser Tarihi: 06.08.2023

 

*Ödülü kazanmak için etkinlik süresi öncesinde kimlik doğrulamasını tamamlamamış kullanıcılar baz alınacaktır. Yeni kullanıcılar da etkinlik süresi içerisinde kimlik doğrulamalarını tamamlarlarsa ödüle hak kazanabilirler. Kimlik doğrulamasını önceden gerçekleştirmiş kullanıcılar, etkinlik süresinde bilgilerinde güncelleme yaparlarsa ödül kapsamına dahil edilmeyeceklerdir.

 

Ödül detayları

  • The Weeknd bileti – Yanınızda bir kişi ile The Weeknd'i 6 Ağustos 2023'te Prag'daki gösterisinde canlı olarak deneyimleme fırsatı.

  • Konaklama - Prag'da şehir merkezine yakın dört yıldızlı bir otelde bir kişi için iki gecelik konaklama. (5 Ağustos 2023 tarihinde giriş yapılabilecek.)

  • Uçak bileti - Ekonomi sınıfı, 05.08.2023 kalkış tarihli ve 07.08.2023 dönüş tarihli bir uçuş için iki kişilik bilet.

  • VIP vize hizmet desteği masrafları - Vize işlemlerini hızlandırmak için VIP hizmet desteği.

Daha Fazla Oku

    Binance TürkiyeBinance TRBinance

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Lido, Ethereum için Potansiyel Bir Risk Olabilir mi?

24 Eylül 2023 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk