Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance, Temel Ürünlerine Odaklanmak için Kripto Ödeme Hizmetini Durduruyor

Hizmet, geçtiğimiz yıl mart ayında geleneksel finans şirketlerinin "kriptoya hazır" hale gelmeleri için kullanıma sunulmuştu.

16 Ağustos 2023 11:14

Güncellenme: 16 Ağustos 2023 12:21

Kripto borsası Binance, daha önce Bifinity olarak adlandırılan alım satım hizmeti Binance Connect'i lansmanından bir yıl sonra kapatma kararı aldı.


Borsa, temel ürünlerine ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmak istediği için hizmet 16 Ağustos itibarıyla devre dışı bırakılacak.


Binance sözcüsü CoinDesk’e yolladığı açıklamada şunları söyledi: “Kaynaklarımızın uzun vadeli stratejimizle uyumlu hale getirmek adına ürünlerimizi ve hizmetlerimizi periyodik olarak gözden geçiriyoruz. Son altı yılda Binance, bir borsa olmaktan çıkıp birden fazla iş koluna sahip küresel bir blok zinciri ekosistemine dönüştü. Değişen piyasa koşulları ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre iş iş yaklaşımımızı sürekli olarak uyarlıyor ve değiştiriyoruz.”


Trader'ların kripto ödemelerini kabul etmelerine olanak tanıyan Binance Connect, şirketlerin "kriptoya hazır" hale gelmeleri için Mart 2022'de piyasaya sürüldü. Bu hizmet, Visa ve Mastercard gibi tüm büyük ödeme yöntemleriyle birlikte 50 farklı kripto para birimini destekliyordu.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Binancebifinitybinance connectkripto borsası

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Helene Braun

Helene, CoinDesk'te ABD piyasa muhabiridir. Çalışma alanları, ABD ekonomisi, Fed ve bitcoin'i kapsar. New York Üniversitesi işletme ve ekonomi raporlama programından yeni mezun oldu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Elon Musk’ın OpenAI’a Dava Açmasıyla WLD Düşüşe Geçti

1 Mart 2024 15:30

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk