Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance Labs, DEX PancakeSwap'a Yatırım Yapıyor: CAKE %10 Sıçradı

Yaklaşık yüzde 10'luk değer artışına rağmen, CAKE kripto piyasaları için zorlu geçen mayıs ayındaki 7,46 dolar seviyesinin hala %36 altında.

6 Haziran 2022 13:54

Güncellenme: 6 Haziran 2022 16:51

Kripto para borsası Binance'in risk sermayesi kolu, BNB Zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan borsa (DEX) PancakeSwap'a yatırım yaptı.


• Borsanın yerel tokeni CAKE, duyurunun ardından Pazartesi günü yaklaşık %10 arttı.

• Bu haber yayımlanırken, CAKE 4,65 dolardan işlem görüyordu. Bu yükselişe rağmen, kripto para piyasaları için zorlu geçen mayıs ayının ardından token, bir ay öncesindeki 7,46 dolar seviyesine göre halen yaklaşık %40 daha düşük değerleniyor.

• Binance Labs, PancakeSwap'ın teknolojisini, pazarlamasını ve topluluk desteğini daha da geliştirmek ve Web 3 tabanlı hizmetleri yönlendirmek için yatırım yapmayı planlıyor.

• Eylül 2020'de piyasaya sürülen PancakeSwap, kullanıcıların merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlerini takas etmesine olanak tanıyan otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) olarak işlev görüyor. dApp, şu anda 400.000'den fazla kullanıcıyla Binance'in blok zinciri ağı BNB Chain'deki en büyük merkezi olmayan uygulama.

• Binance, CoinDesk’in yatırımın boyutu hakkındaki sorusu üzerine, daha fazla ayrıntı için yorum yapmak için müsait olmadıklarını bildirdi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yeni Kripto Varlık Yasası, Türkiye’nin Global Finansal Ekosistemdeki Rolünü Sağlamlaştıracak”

2 Temmuz 2024 16:20

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk