Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance Kullanıcıları Para Çekme Kuyruğuna Girdi

Binance'ten son 24 saatte yaklaşık 400 milyon dolar değerinde Ethereum çekilirken, Paxos ise son dört saatte 155 milyon dolardan fazla BUSD yaktı.

28 Mart 2023 08:22

Güncellenme: 28 Mart 2023 08:29

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC), Binance ve borsanın kurucusu Changpeng Zhao’ya dava açtığı yönündeki haberlerin ardından, Binance kullanıcıları borsadan büyük miktarda kripto para çekti .


Block zinciri analitik firması Nansen’in verilerine göre, Binance’ten son 24 saatte net 400 milyon dolarlık Ethereum çıkışı yaşanırken, Bu rakamın, son yedi gün içindeki 2 milyar dolar değerindeki net çıkışla rahatlıkla karşılaştırılabileceği belirtiliyor. 


Nansen'in akıllı para operatörleri olarak adlandırdığı ve bilgili tüccarlar kapsamında değerlendirilen kişiler de son 24 saat içinde Binance'ten 9 milyon dolar çektiler.


Zincir üstü hareketler, düzenleyicilerin tavırları nedeniyle belirsizliğin yaşandığı bir ortamda kripto para sahiplerinin mevcut durumdan ürkmesine neden oluyor. Binance kapılarını kapatmak gibi bir noktaya gelmemiş bile olsa, dünyanın en büyük kripto borsasında işlerin ters gitme ihtimali dahi mevduat sahiplerini kaçırıyor gibi görünüyor.


Binance USD (BUSD) stabil coin’inin eski ihraççısı Paxos da başka bir kaçış örneği göstererek, son 24 saat içinde 155 milyon doların üzerinde BUSD (bu rakam dolaşımdaki BUSD miktarının yaklaşık yüzde 2’sine denk geliyor) yaktı.
Daha Fazla Oku

    BinancedavaBUSD

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Onramp Invest, Platformuna CoinDesk 20 Endeksini Entegre Etti

29 Şubat 2024 17:48

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk