Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance, Kadınlar Günü Özelinde Kurs Programı Başlatıyor

Ktipto para borsası Binance, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde yeni bir kurs programı başlatıyor. Program doğrultusunda 6 hafta sürecek kapsamlı bir eğitim hayata geçirilecek.

7 Mart 2023 14:30

Güncellenme: 7 Mart 2023 14:43

Hacim açısından dünyanın en büyük dijital varlık borsası Binance, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde yeni bir kurs programını başlatacağını duyurdu. Coindesk Türkiye ile paylaşılan bültene göre finans alanına ilgi duyan ve profesyonel olarak kripto ekosisteminde var olmak isteyen kadınlara mentorluk sunan bu program doğrultusunda 6 hafta sürecek kapsamlı bir eğitim hayata geçirilecek.


Binance’in eğitmen ekibi tarafından gerçekleştirilecek kurslarda Web3, blokzincir, kripto alanları başta olmak üzere blokzinciri alanında pazarlama stratejileri, müşteri ilişkileri yönetimi, halkla ilişkiler gibi çeşitli konu başlıklarında oturumlar düzenlenecek.


Konu hakkında konuşan Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez, “Bugüne kadar kadınların finans ve kripto sektörünün gelişim hızındaki katkılarını ve ilgilerini memnuniyetle görüyoruz. Biz de Binance olarak daha fazla kadına ulaşarak finansal okuryazarlık yetkinliklerinin gelişimine destek olmayı diliyor, gerçekleştirdiği başarılara şahitlik etmeyi istiyoruz” dedi.


‘Binance Kadın Akademisi’ Mentorluk Programı, kadınların finansal bilgi ve becerilerinin artırılmasına destek olmanın yanı sıra kripto ürünlerinden para kazanmalarını sağlayacak ipuçlarını içeren eğitimle blokzinciri alanında profesyonel kariyeri hedefleyen kadınlara da rehber olmayı amaçlıyor.


Başvurular Alınmaya Başladı

Finans, blokzinciri ve dijital dünya hakkında bilgi edinmek ve kariyerlerini bu yönde geliştirmek isteyen kadınlara yönelik düzenlenecek bu çevrimiçi kurs 20 Mart-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Başvurular ise 7 Mart-14 Mart tarihleri arasında yapılabilecek.


Bunun yanında eğitimler online olarak gerçekleşecek. Bu eğitime katılanlar 1000 dolar değerindeki ödül havuzundan faydalanabilecek ve eğitimi tamamlayan herkes sertifika sahibi olacak. Ayrıca eğitimi başarı ile tamamlayan 5 kişi 100 dolar değerinde ödül kazanabilecek. 


Daha Fazla Oku

    8 Mart Dünya Kadınlar GünüBinanceeğitim

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Merkeziyetsiz Finansın ARC Reaktörü: RWA Tokenizasyonu

30 Eylül 2023 11:29

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk