Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Binance, FTT Token’larını Elden Çıkartıyor

Alameda'nın CEO'su, Binance’e FTT token’larını 22 dolardan satın almayı teklif etti.

7 Kasım 2022 08:26

Güncellenme: 7 Kasım 2022 09:01

Binance CEO'su Changpeng "CZ" Zhao, Alameda Research'ün bilançosu ile ilgili olarak CoinDesk’in haberine yanıt olarak paylaştığı Twitter mesajında, geçen yıl Alameda’nın kardeş şirketi FTX'ten çıkışı sırasında aldığı FTT token’larını satacağını belirtti.


Binance CEO'su Zhao, firmasının ne kadar FTT satacağını açıklamazken Binance, geçen yıl FTX öz sermayesinden çıkışının bir parçası olarak BUSD (Binance'in stabil coin'i) ve FTT şeklinde yaklaşık 2,1 milyar dolar almıştı.


Alameda'nın CEO'su ise, Twitter’daki paylaşımında, firmasının mali durumunun CoinDesk'in haberleştirdiği bilançonun gösterdiğinden daha güçlü olduğunu yinelerken Zhao’ya yanıt olarak, Binance’in FTT token'larını her biri 22 dolardan satın almayı teklif etti.
Zhao, konuyla ilgili ilk tweet’inde, “Binance'in satışı piyasa etkisini en aza indirecek ve tamamlanması birkaç ay sürebilecek” dedi.


Blok zinciri gezgini Etherscan ise paylaştığı Twitter iletisinde 23 milyon FTT'yi (yaklaşık 530 milyon dolar) bir Binance değişim cüzdanına taşıyan bir adres gösterdi.Zhao’nun açıklaması, Sam Bankman-Fried'in ticaret firması Alameda Research'ün finansal durumu hakkında, CoinDesk’in gördüğü ve haberleştirdiği bilançonun, Alameda’nın Haziran sonu itibarı ile 5,8 milyar dolar tutarında FTT belirteçlerine sahip olduğunu göstermesinin sonrasından geldi. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk