Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Teng, Binance Web3 Wallet’ın duyurusunu yaptı

Kripto ve Wb3 dünyasının en önemli etkinliklerinden biri Binance Head of Regional Markets Richard Teng’in açılış konuşmasıyla başladı.

8 Kasım 2023 10:36

Güncellenme: 8 Kasım 2023 11:16

Merkeziyetsiz dünyanın geleceğinin konuşulacağı, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen fikir önderlerinin, girişimcilerinin ve yatırımcılarının bir araya geleceği Binance BlockCahin Week İstanbul 2023 etkinliğinin ilk günü Binance Head of Regional Markets Richard Teng’in açılış konuşmasıyla başladı. 


Küresel anlamda bu tür buluşmaların önemini vurgulayan Teng, konuşmasına başlamadan önce etkinliğe katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Teng, Türkiye’nin dijital varlık işlem hacimlerinde önemli bir yere sahip olduğunu açıklıyor. Dijital varlıkların bireylerin finansal özgürlük yolunda kritik bir rol oynadığını söyledikten sonra inovasyonla birlikte “gelişmeye ve değişmeye devam edilmesi gerektiğini” belirtiyor.


Binance’in misyonunun her bireyin finansal anlamda güçlendirilmesi ve yetkilendirilmesi olduğunu söyleyen Teng, Binance Web3 Wallet’ın duyurusunu yaptı. 


Binance Web3 Wallet’in kolay, güvenilir ve basit bir araç olduğunu söyleyen Teng, Web3 dünyasına açılan bir kapı olacağını vurguladı.


Teng konuşmasını şöyle sonlandırıyor: “Milyarlara ulaşsak da buradaki işimiz bitmiş değil. Hatta bitiş çizgisinden oldukça uzağız. Çok yeni ve gün geçtikçe büyüyen bir sektördeyiz. İnşa edilen birçok yeni proje, protokoller, gerçekten heyecan verici use-case’ler… Binance ağı da network oluşturarak, bilgi paylaşımlarına ve anlamlı sohbetlere ortam oluşturarak tüm bu yeniliklere önayak olmaya devam ediyor, bu etkinlik de o ortamlardan biri.”Daha Fazla Oku

    BBW

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk