Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance Blockchain Week 2023 Etkinlik Programı Açıklandı

Birbirinden değerli isimler, sıradaki bir milyar Web3 kullanıcısına ulaşmak için blok zinciri ve kriptonun geniş kitlelere ulaşarak benimsenmesine yönelik görüş ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

27 Ekim 2023 15:00

Güncellenme: 6 Kasım 2023 10:43

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 8-9 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Binance Blockchain Week etkinlik programını açıkladı.


Ekosistemin önde gelen isimleri, sektör liderleri, politika yapıcılar, yatırımcılar ve girişimciler iki gün boyunca Divan Kuruçeşme’deki Ana Sahne’de Binance Blockchain Week İstanbul için bir araya gelecekler. Birbirinden değerli isimler, sıradaki bir milyar Web3 kullanıcısına ulaşmak için blok zinciri ve kriptonun geniş kitlelere ulaşarak benimsenmesine yönelik görüş ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak.


Panellerin ve konuşmacıların ayrıntılı listesini Binance Blockchain Week web sitesinden inceleyebilirsiniz. Oturumlara dair detaylara ise aşağıda yer alıyor.


8 Kasım Çarşamba - Sabah Programı Özeti

Sabah oturumları etkinliğe özel bir girişle başlayacak ve ardından Türkiye'nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğunu anlatan açılış konuşmasıyla devam edecek. Ayrıca yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra bir sonraki milyar kullanıcının nasıl ekosisteme dahil edilebileceği konusuna değinilecek. Türkiye'nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olmasının yanı sıra DeFi'nin büyüme olasılıklarını da ele alarak öğleden önceki oturumlar sonlandırılacak.


8 Kasım Çarşamba - Öğleden Sonra Programı Özeti

Öğle yemeği arasından sonra kripto altyapısına ve klasik blok zinciri trilemmasına yönelik yeni bir bakış açısı ele alınacak. Bunu Web3 ışığında marka etkileşimi üzerine derin bir sohbet ve Asya'da artan stabilcoin benimsenmesi üzerine bir oturum izleyecek. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.


9 Kasım Perşembe - Sabah Programı Özeti

İkinci gün Binance CMO’su Rachel Conlan'ın özel mesajıyla açılacak ve ardından Web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel ile Binance Blockchain Week İstanbul maratonunun son günü başlayacak. Ardından DeFi'de verimli kullanıcı deneyimleri ile Web3 gelişmelerini ve trendlerini keşfetmeye devam ederken; katılımcılar sektör öncülerinin Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC'ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşüncelerini dinleyecekler. 


9 Kasım Perşembe - Öğleden Sonra Program Özeti

Etkinliğin son gününde BNB Chain'in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra Metaverse'teki kültürel ve teknolojik uyumuna odaklandıktan sonra geleneksel finanstan blok zinciri teknolojisine geçiş ele alınacak. Günün geri kalanında blok zinciri eğitiminin etkinliği ve erişimini artırma çabaları ile küresel düzenleyici ortamın son durumu masaya yatırılacak.


8-9 Kasım 2023 tarihlerinde Divan Kuruçeşme’de düzenlenecek Binance Blockchain Week İstanbul’da görüşmek üzere!


Daha Fazla Oku

    Binancebinance blockchain weekİstanbul

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Celo, Merakla Beklenen L2 Kararını Ocak Ayında Verebilir

30 Kasım 2023 13:16

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk