Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance, Bitcoin Pizza Günü’nü 5 Kıtadan 20 Farklı Ülkede Kutladı

Türkiye’de de Bitcoin Pizza Günü’nü kutlayan Binance TR çeşitli pizza etkinlikleri gerçekleştirerek, özellikle kripto varlıklar hakkında bilgi almak isteyenlere yönelik temel eğitimler gerçekleştirdi.

22 Mayıs 2024 14:43

Güncellenme: 22 Mayıs 2024 15:23

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Bitcoin Pizza Günü'nü kutlamak için Türkiye dahil pek çok ülkede pizza dağıtımı ve pizza etkinlikleri gerçekleştirdi. 100'den fazla ülkede 190 milyon kullanıcıya hizmet veren Binance, 6 gün boyunca tüm dünyada tüketicilere ulaşmak için 5.000'den fazla pizza dağıtırken, Bitcoin Pizza Günü'nü küresel çapta sahiplenerek hem kripto hem de kripto olmayan kullanıcıları eğitmek üzere etkinlikler gerçekleştirdi.


17 Mayıs'ta başlayıp 22 Mayıs'a kadar devam eden olan küresel kutlamalarda İstanbul, Tayland, Paris, Dubai, Avustralya, Meksika, Brezilya, Arjantin ve diğer birçok simgesel konumda etkinlikler düzenlendi. Fiziki pizza partileri, özel Binance markalı pizza kamyonetleri ve kripto topluluğunun önde gelen isimlerinin Binance teslimat scooter'ları ile pizza dağıtımları, tüketicilerin ve topluluk üyelerinin markayla doğrudan etkileşim kurması ve kripto tarihinin ilk gerçek hayattaki satın alımını kutlaması için heyecan verici ve ilgi çekici anlar yaratıldı.


İlginizi çekebilir: Pizza Pizza Pizza, İşte Bütün Mesele Bu


Türkiye’de de Bitcoin Pizza Günü’nü kutlayan Binance TR çeşitli pizza etkinlikleri gerçekleştirerek, özellikle kripto varlıklar hakkında bilgi almak isteyenlere yönelik temel eğitimler gerçekleştirdi. Etkinlikte konuşan Binance’in Türkiye Pazarlama Direktörü Harika Eldoğan, işlem hacminin yoğun olduğu ve kullanıcıların ekranlardan ayrılmak istemeyebileceği bir yılda Bitcoin Pizza Günü'nün önemini vurgulayarak, "Kullanıcılarımızın, yatırımcılarımızın ve ekosistemin taleplerini anlamak bizim için çok önemli. Bu nedenle, ne kadar yoğun olduklarını bilerek Bitcoin Pizza Günü kutlamalarını onların ayağına getirmeyi hedefledik. Bu tür etkinliklerle yalnızca kripto varlıkların gerçek dünyadaki kullanım alanlarını kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda yoğun yatırımcı topluluğumuzun ihtiyaçlarını da karşılıyoruz" dedi.


Binance, Bitcoin Pizza Günü kapsamında Asya, Afrika, Güney Amerika, Avrupa ve Avustralya olmak üzere 5 kıtada Türkiye’nin de dahil olduğu 20 ülkede etkinlikler gerçekleştirirken, yatırımcıların ofisleri de dahil olmak üzere farklı noktalarda kutlamalar düzenledi. Eğitimler ve Pizza Atölyesi gibi fiziki etkinliklere katılanlar, Binance Topping Toss, Token Twister ve The BTD (Dip'i Satın Al) limbo barı gibi bir dizi etkinlik ve oyunu tamamlayıp, etkinlik sayısına göre ödüllerin kilidini açarak özel Binance ürünleri kazanma şansına sahip oldular. 


Daha Fazla Oku

    BinanceBitcoin Pizza Günü

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk