Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance, Batık Kredi Şirketi Voyager’ı Almak İçin Tekrar Sıraya Girdi

Voyager’ı daha önce sektörün “beyaz atlı prensi” olarak görülen FTX satın almıştı

17 Kasım 2022 13:24

Güncellenme: 17 Kasım 2022 14:46

Konu hakkında bilgi sahibi olan bir kişiye göre, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Amerika ayağı (Binance.US) geçtiğimiz yıl iflasını açıklayan kredi platformu Voyager Digital’ı satın almak için yeni bir teklif vermeye hazırlanıyor.


Geçtiğimiz Eylül ayında o dönem sektörün “beyaz atlı prensi” olarak addedilen FTX, imzaladığı anlaşmayla rakipleri Wave Financial ve Binance’i geride bırakmıştı. ABD menşeli Voyager’ın satın alımı için Binance’in teklifi, ulusal güvenlik endişeleri nedeniyle sona erdirilmişti.


FTX’in geçen haftaki iflas başvurusunun ardından Voyager yeni tekliflere açık olduğunu belirtmişti.


Voyager, CoinDesk’in konuyla ilgili yönelttiği soruları cevapsız bıraktı.


Bu hafta başında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) sektörü yeniden inşa etmeye yardımcı olmak adına hazırlandıklarını söylemişti.


CoinDesk’e konuşan Binance’in kurumsal iletişim müdürü Patrick Hillmann “Binance, kripto sektörünün beyaz atlı prensi olma arayışında değil. Bu işte Luke Skywalker’lar ve Darth Vader’lar yok. Burası, pazar lideri konumunda kaybedecek çok şeyi olan bir şirket ve bu beklenmedik gelişme üzerine sektörü ayağa kaldırmaya nasıl yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.”  

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Alibaba’da Yeniden Yapılanma Dönemi

29 Mart 2023 13:24

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk