Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

“Basketbol Federasyonu ile Çok Daha Yakın Çalışmalarımız Olacak”

Bitexen; Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu.

28 Eylül 2023 14:01

Güncellenme: 28 Eylül 2023 15:18

Bitexen, Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin ana sponsorluğunu üstlenmek için imzalanan anlaşma ile basketbol dünyasında önemli bir adım attı. İmza töreni, Wyndham Grand İstanbul Levent'te Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF ve Bitexen Yöneticileri ile basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.


Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, basketbolun Türkiye'deki büyüklüğünü ve cazibesini vurgulayarak Türk takımlarının uluslararası arenada elde ettiği başarıların önemine dikkat çekti. Ayrıca Türkoğlu önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında mücadele edecek olan temsilcilerimize başarılar diledi. Bu sponsorluk anlaşmasının hem Bitexen'in hem de basketbolun birleştirici gücünü ve rekabet azmini güçlendireceğine inandığını belirtti.


Törende açıklamalarda bulunan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Sponsorluk çalışmalarımızla Türk sporuna en çok değer katan markaların başında geliyoruz. Hem listelediğimiz 18 fan token ile hem de sponsorluklarımız ile basketbol ve diğer spor branşlarında federasyonlarımıza ve kulüplerimize önemli düzeyde finansman sağladık. Türkiye Basketbol Federasyonu ile bugün imzaladığımız sponsorluk anlaşmasıyla bu alandaki desteklerimizi bir adım daha ileriye taşıyoruz. Teknolojik alt yapımızın gücünü sporun iyileştirici yönüyle birleştirerek Türk sporuna destek olmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Basketbol Federasyonu ile yeni teknolojiler üretmek üzere çok daha yakın çalışmalarımız olacak.


Toplumsal konulara karşı duyduğumuz sorumluluk kapsamında Türk sporunu desteklemek üzere birçok farklı projeyi hayata geçirdik ve spor alanını özellikle sahipleniyoruz. Okullarda, mahallelerde ve basketbol okullarında bu sporu seven onlarca gencimiz var. Ayrıca son dönemde kulüplerimiz başta Euroleague olmak üzere Avrupa kupalarında önemli başarılar elde etti. Bu sayede gençlerimizde basketbola yönelik önemli bir farkındalık oluştu. Spordaki başarılar ülkelerin tanıtımı ve küresel bazdaki itibarı için çok önemli.


Ülkelerin ekonomisi, turizmi ve tanıtımları için belki de en fazla etkiye sahip unsurlar arasında yer alıyor. Dolayısıyla sadece kamunun ya da spor kulüplerinin yatırımlarıyla belli bir seviyede başarı elde edilebiliyor. En büyük gayemiz Türk sporunun yeni başarılar kazanması ve beraberinde ülkemizin her yerinde basketbolu sevdirebilmek ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak. Toplumsal yaşama değer katmak ve başta gençler üzerinde olmak üzere ülkemizde spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla yeni sezon için Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne sponsor olduk. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun basketbolu ülkenin dört bir yanına yaymaya ve gençlerimizi basketbolla buluşturmaya yönelik çalışmalarına destek olmak istiyoruz. Bu vesileyle yeni sezonda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek tüm kulüp ve sporcularımıza başarılar diliyoruz. Bitexen etkisini tüm taraftarların hissedeceği bir sezon olsun” diye konuştu.


Erdem, Bitexen'in kısa sürede Türkiye'nin en geniş dijital varlık alım-satım platformu haline geldiğini ve uluslararası standartlarda bir teknolojik alt yapıya sahip olduğunu vurguladı. Bu çeşitliliğin bir kısmının fan token'lar ve spor kulüpleri ile yapılan iş birliklerinden kaynaklandığını da söyledi.


Yeni sezon için Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek tüm kulüp ve sporculara başarılar dileyen Bitexen, tüm taraftarların bu sezonu coşkuyla yaşayacaklarına inanıyor.


Daha Fazla Oku

    BitexenHidayet TürkoğluTBFSponsorluk

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kripto Saklama Şirketi Fireblocks, Coinbase International Exchange ile Ortaklık Kurdu

10 Haziran 2024 22:07

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk