Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bank of America’ya Göre Kripto Kış Endişeleri Yatırımcı İlgisini Dondurmadı

Raporda, Blockchain teknolojisinin internetten bu yana yazılımın en önemli evrimi olduğu vurgulandı.

28 Haziran 2022 15:32

Güncellenme: 28 Haziran 2022 17:00

Bank of America, geçen hafta gerçekleşen Web3 ve Dijital Varlıklar Günü Konferansı'nın ardından Salı günü yayınladığı raporda, sözde kripto kışı ile ilgili endişelerin sektöre yönelik yatırımcı ilgisini dondurmadığını belirtti.

Etkinliğe katılan 160 katılımcıdan bazılarıyla yapılan görüşmelerde, blockchain teknolojisi ve dijital varlık ekosisteminin kalıcı olduğunu açık bir şekilde ortaya koyduğu raporda, bankanın ana akım dijital varlığın benimsenmesi hakkında iyimser olmaya devam ettiği ifade edildi.


Banka, bazı konuşmacıların en yenilikçi projelerin önceki gerilemeler sırasında inşa edildiğini ve son dönemdeki düşüşlerin acı verici olsa bile uzun vadede ekosistemin gelişimi için muhtemelen sağlıklı olduğuna vurgu yaptıklarını söyledi.

Paylaşılan notta, “Müşteri katılımı büyümeye devam ediyor ve düşen jeton fiyatlarına ve ekosistemin sonunun geldiğini gösteren açıklamalara rağmen blok zinciri teknolojisinin hızlı gelişimi ve yıkıcı doğasına odaklanmaya devam ediyor” denildi.

Banka, dijital varlık ürünlerinin ilk milyar kullanıcıyı sektöre çekebileceğini söylüyor, ancak “gelecek bu kitle muhtemelen itibari para ve kripto ekosistemleri arasında gelişmiş köprüler ve kişilerin blok zincirinden yararlanan kripto-yerel bir ekosistemin oluşturulmasını gerektirecek” açıklamasını yaparken, blok zinciri teknolojisinin internetten bu yana en önemli yazılım evrimini sunduğu görüşünü yineledi ve Web3 uygulamalarının ortaya çıkan ekosisteminin her endüstriyi dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu ekledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk