Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

B2C2, Genesis’in Kredilerine Talip

Genesis’in dün para çekme işlemlerini durdurmasının ardından piyasa yapıcı şirketi B2C2, şirketin kredilerinin bir kısmını alabileceğini açıkladı.

17 Kasım 2022 10:12

Güncellenme: 17 Kasım 2022 11:27

Kripto piyasası yapıcı şirketi B2C2, zorluklar yaşayan kripto kredi şirketi Genesis’e ellerindeki kredileri satın almayı teklif etti.


Genesis dün, para çekme, ödeme ve yeni kredi verme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. Bunun FTX borsasının çöküşüyle bağlantılı olduğu belirtilmişti.


Bir B2C2 temsilcisi CoinDesk’e yaptığı açıklamada, “Şu an kripto piyasalarında yaşanan kriz esnasında B2C2 kritik oranda likidite sağladı ve global müşterileri destekledi. Tüm ürünlerimizi fiyatlandırmaya, alım satım işlemlerine ve borçları ödemeye devam ettik” dedi.  


Temsilci, B2C2'nun Genesis ve karşı taraflarıyla birlikte çalışarak piyasaları destekleyebilecek bir pozisyonda olduğunu, Genesis Global Capital’da bulunan kredileri B2C2 kredileri ile değiştirebileceklerini belirtti. Bunun yanında, bunun için kredilerin kendi risk yönetim çerçevesiyle uyumlu olması gerektiğini de ekledi.


B2C2 kurucusu ve direktörü Max Boonen da Twitter'da “Genesis bingo kartımda yoktu. Bu durum OTC piyasalarında çok az oyuncu bırakıyor” diye yazdı. OTC, anlaşmaların ve ticaretin direkt olarak alıcılarla satıcılar arasında yapıldığı pazaryerlerini temsil ediyor


Boonen, CoinDesk’in bu tweet’in resmi bir teklif olup olmadığı sorusuna ise, “Görüşmeleri başlatmak için bir istek” cevabını verdi. Ayrıca, “Teklif tüm kredileri kapsamıyor. Hatta Genesis, likidite olmak için toplam kayıtlarını yüzdesel olarak küçük bir kısmına ihtiyaçları duyacaklardır” dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk