Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

B2B Ödeme Platformu Tribal Bitcoin Association’a Katıldı

Gelişmekte olan piyasalara odaklanan şirket kripto lobi grubuna üye oldu.

27 Haziran 2022 20:55

Güncellenme: 28 Haziran 2022 10:33

Özellikle gelişmekte olan piyasalara odaklanan B2B finansman ve ödeme platformu Tribal, Pazartesi yaptığı açıklamayla Blockchain Association’a katıldığını duyurdu.


  • California, San Francisco merkezli şirket yeni blok zinciri kullanım senaryoları konusundaki uzmanlığını birliğe aktaracağını ve düzenlemecilerle ve diğer paydaşlarla ilişkiler geliştireceğini açıkladı.

  • Tribal CEO’su Amr Shady, açıklamasında, “Blok zinciri ve kripto için esnek, geleceğe yönelik inovasyonlara odaklanan bir düzenleme çerçevesi oluşturmayı destekliyoruz. Ayrıca Blockchain Association’ın bünyesinde gelişmelere imza atmak için sabırsızlanıyoruz” diyor.

  • Binance.US, Nisan ayında Blockchain Association’dan ayrılmıştı. Bu ayrılığın nedeni olarak da değerlerin, hedeflerin ve standartların uyuşmamasını göstermişti. Binance.US ABD başkentinde ve eyaletlerde kendi lobi faaliyetlerini götürme kararı almıştı.

  • Tribal, geçtiğimiz Ocak ayında Stellar Development Fund’dan ve Partners for Growth’dan  40 milyon dolarlık bir fon almıştı.

  • Blockchain Association, geçtiğimiz Kasım ayında 14 milyon dolarlık fon almıştı. Bu fon Kraken, Digital Curency Group ve Filecoin Foundation’dan gelmişti.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Andrés Engler

Andrés Engler, Latin Amerika kripto ekosistemini takip ettiği Arjantin merkezli bir CoinDesk muhabiridir. Aynı zamanda startupların, fonların ve şirketlerin bölgesel sahnesini takip ediyor. Çalışmaları diğer medyanın yanı sıra La Nacion gazetesinde ve Monocle dergisinde yer aldı. Arjantin Katolik Üniversitesi'nden mezun.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Mt. Gox Geri Ödemeleri BTC Piyasasını Kötüleştiriyor

24 Haziran 2024 16:07

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk