Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Arrington Capital, Moonbeam Ekosistemi için 100 Milyon Dolarlık Büyüme Fonu Başlattı

Fon, Moonbeam Vakfı ile ortaklaşa, EVM uyumlu Polkadot parachain üzerindeki yeni projeleri ve protokolleri destekleyecek.

9 Haziran 2022 09:42

Güncellenme: 9 Haziran 2022 14:04

Yönetimindeki 1,6 milyar dolardan fazla varlığa sahip kripto yatırım şirketi Arrington Capital, Polkadot'un EVM uyumlu Moonbeam parachain'ine yönelik 100 milyon dolarlık yeni bir ekosistem fonu için Moonbeam Vakfı ile ortaklık kurdu.

Arrington Moonbeam Büyüme Fonu, merkeziyetsiz finans (DeFi), pazar yerleri, NFT'ler ve oyun dahil olmak üzere çok çeşitli  türevleri hedefleyen Moonbeam ağındaki yeni şirketleri ve protokolleri finanse edecek. Fon, henüz adları açıklanmayan iki projeye sermaye dağıttı.

Moonbeam Ocak ayında piyasaya sürüldü ve şimdi yayında olan veya lansmana hazırlanan 100 projesi mevcut. Ağa göre, ilk beş ayda Moonbeam kullanıcıları 6,5 milyondan fazla işlem yaptı ve geliştiriciler 5.000'den fazla akıllı sözleşme dağıttı.

Ethereum uyumlu bir parachain olan Moonbeam, köprü kullanmadan güvenli çapraz zincirle  birlikte çalışma olanağı sağlıyor. Geliştiriciler, yerel, çok zincirli merkezi olmayan uygulamalar (dapps) oluşturabilirler ve mevcut akıllı sözleşmeleri blok zincirler arasında kolayca taşıyabilirler.

Arrington Capital, 2020'de Moonbeam için 1.4 milyon dolarlık bir finansman turuna ve geçen yıl 6 milyon dolarlık stratejik sermaye artışına katılmıştı.

Arrington Capital kurucu ortağı Michael Arrington basın açıklamasında, "Moonbeam, yeni bir Katman 1 protokolü olarak önemli bir hız kazandı ve portföyümüzde gördüğümüz bir trend olan daha geniş çok zincirli hareket için gerekli bir kıvılcım sağlıyor" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Avrupa'nın MiCA'sı Hazır. ABD’nin Hamlesi Ne Olacak?

28 Haziran 2024 23:03

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk