Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

ARK, Yeniden BITO Satarak Kendi ETF’sinden Satın Aldı

ARKW şu anda 91,4 milyon dolarlık ARKB'ye sahip ve bu da fonun toplam değerinin %5,98'ini oluşturuyor.

26 Ocak 2024 14:17

Güncellenme: 26 Ocak 2024 14:34

ARK Invest, geçen hafta ProShares Bitcoin Trust ETF (BITO) hisselerini elden çıkarmaya devam ederken, kendi spot bitcoin borsa yatırım fonlarından satın almaya devam etti.


Cathie Wood'un yatırım şirketi, 19 Ocak'tan bu yana Next Generation Internet ETF'sinden (ARKW) perşembe günkü 19,22 dolarlık kapanış fiyatıyla yaklaşık 42,8 milyon dolar değerinde toplam 2.226.191 bitcoin vadeli işlemler ETF'si sattı.


Sonra ise ARK 21 Shares Bitcoin ETF'de (ARKB) yaklaşık 62,3 milyon dolar değerinde 1.563.619 hisse satın alındı. ARKB perşembe gününü %0,68 gibi ihmal edilebilir bir artışla 39,87 dolardan kapattı.


ARK, geçen yılın sonlarında ABD'deki spot bitcoin ETF'lerinin onaylanması beklentisiyle Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerini elden çıkararak BITO'yu kısa vadeli olarak tutmuştu ve onay geldiğinde BITO'yu spot bitcoin ETF ile takas etmeyi planladığını bildirmişti.


ARKW şu anda 91,4 milyon dolarlık ARKB'ye sahip ve bu da fonun toplam değerinin %5,98'ini oluşturuyor. BITO hisseleri şu anda %0,46'lık bir ağırlıkla 7 milyon dolar değerinde sadece 366.128'e ulaştı.


Daha Fazla Oku

    ark investbitcoin etfGrayscalebito

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Aptos, Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom ile DeFi Ortaklığı Kuruyor

18 Nisan 2024 18:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk