Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Ardana’nın Stabil Coin Projesi Askıya Alındı

Geçen yıl 10 milyon dolarlık fon alan Ardana’nın stabil coin projesi durduruldu.

25 Kasım 2022 12:06

Güncellenme: 25 Kasım 2022 13:17

Cardano blokzinciri üzerinde başlatılan ve bir zamanlar potansiyeli yüksek bir merkeziyetsiz finans projesi olarak görülen Ardana faaliyetlerini durdurdu.


Bu konuda atılan bir tweet’te “fonlama ve projenin zaman çizelgesindeki belirsizlik” nedeniyle faaliyetlerin durdurulduğu belirtildi.Ardana, geçen yıl, bugün artık iflas ederek kapanmış olan Three Arrows Capital, Cardano’nun cFund’ı ve Ascensive Assets liderliğinde yapılan yatırım turunda 10 milyon dolar fon almıştı.


Proje, stabil coin minting ve yabancı borsa hizmetleri üzerinde çalışıyordu ve Cordano’nun Marker DAO’su ve Curve Finance’i olmayı arzuluyordu.


Ardana Twitter hesabından, “Cardano üzerinde geliştirme yapmak zordu. Güvenlik, altyapı ve araçlara çok para harcandı. Bunun yanında geliştirmenin ne zaman tamamlanacağına dair soru işaretleri nedeniyle dUSD’yi askıya almaya karar verdik.”


Ardana’nın token’ı DANA, son 24 saatte yüzde 35,54 düştü ve bu haberin yazıldığı itibarıyla 0.00854 dolara geriledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Lider Kripto Para Borsası

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk