Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Apple Web3 Meraklısı İçerik Pazarlama Direktörleri Arıyor

Teknoloji devi çıktığı iki iş ilanında “Web 3.0’a yüksek derecede ilgi duyanları” arıyor

29 Temmuz 2022 09:39

Güncellenme: 29 Temmuz 2022 12:41

Silikon Vadisi’nin güçlü kurumu Apple’in (AAPL) kendi kariyer web sitesinde yakın zamanda çıktığı iki iş ilanına göre şirket, Web3 alanında çalışacak bir kreatif direktör ve bir sanat direktörü arıyor.  


Listelenen iş ilanlarından birinde “interaktif platformlarda ve Web 3.0’a yüksek derecede ilgi duyan” yardımcı kreatif direktör adayı aranıyor. Sanat direktörünün arandığı bir diğer ilanda ise “Web 3.0’a yüksek derecede ilgi duyan, deneysellik ve inovasyon tutkusu olanlar” yer almasına rağmen Apple bu ilanı kendi web sitesinden kaldırdı. Ancak tekrar listelenen haliyle bu ilan halen internette dolaşım halinde.


Listelenen iki ilan da şirketin perakende kanalları ve pazarlama ekibinde yer alacak.


Bu, Apple’ın kriptoya ilgi duyan uzmanları aradığı ilk ilan değil. Geçen baharda şirket, ödeme sistemleri ekibine önderlik edecek bir kripto uzmanı için ilan çıkmıştı.


Kripto alanına gireceğine dair herhangi bir kamuoyu açıklaması yapmayan şirketin kripto paralarla karmaşık ilişkisi sürüyor. Apple’ın Web3 adı altında çıktığı iki iş ilanı şirketin bu alandaki tek örneği.


CoinDesk’in konuyla ilgili yönelttiği sorulara Apple cevap vermedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Vitalik Buterin, Ethereum'un Güçlü ve Zayıf Yönleri Hakkında Konuştu

10 Temmuz 2024 22:27

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk