Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Animoca Markalarının Yatırım Portföyü Artık 1,5 Milyar Doların Üzerinde

Oyun yatırım firması Animoca ayrıca 2022'nin ilk dört ayı için rezervasyonlarda ve diğer gelirlerde 573 milyon dolar bildirdi.

6 Haziran 2022 17:07

Güncellenme: 6 Haziran 2022 19:11

NFT ve metaverse projelerine yatırım yapan Animoca Brands'in portföy yatırımları, firma tarafından yayınlanan denetlenmemiş sonuçlara göre, nisan sonunda 340'tan fazla yatırımda 1.5 milyar doları aştı.


  • Pazartesi günü yayımlanan sonuçlara göre, rezervasyonlar ve diğer gelirler, geçen yılın dördüncü çeyreği için 148 milyon dolar ve 2022'nin ilk dört ayı için 573 milyon dolar olarak gerçekleşti. Rezervasyonlar, token ve NFT satışları ile diğer blockchain dışı kazançlarını; “diğer gelir” kısmı da, yatırımlardan ve dijital varlıklardan elde edilen kazanç ve kayıpları içeriyor.
  • Şirketin nisan sonunda nakit bakiyesi 98 milyon dollar, dijital varlıkları 211 milyon dollar oldu. Şirket, dijital varlık varlıklarının USDC, USDT, BUSD, ETH ve BTC'yi içerdiğini açıkladı. Üçüncü taraf tokenleri de dahil olmak üzere diğer dijital varlık rezervleri 659 milyon dolara ulaştı.
  • Şirketin dijital varlık rezervleri 4.2 milyar dolarlık diğer varlıkları, Animoca Brands tokenleri SAND, QUIDD, PRIMATE, REVV, TOWER ve GMEE'yi içeriyor. Animoca'nın kilit iş birimleri arasında The Sandbox, GAMEE, nWay, Blowfish Studios, Grease Monkey Games ve portföy yatırımlarından ve ortaklıklardan elde edilen blok zinciri hizmet gelirleri yer alıyor.
  • Bu yılın başlarında, Animoca Brands bir finansman turunda 5,5 milyar dolarlık değerlemeyle neredeyse 360 milyon dolar topladı. Bu, şirketin değerini yalnızca üç ayda ikiye katladığına işaret ediyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Haftaya Bakış: Son Kalıntılar

4 Haziran 2024 17:54

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk