Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Anadolu Ajansı Muhabirlerine Blok Zinciri Eğitimi Verildi

Yaklaşık 20 gazeteciye blok zinciri teknolojisi, Web3 ve kriptonun temelleri anlatıldı.

11 Ocak 2024 18:09

Güncellenme: 11 Ocak 2024 19:22

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Türkiye’nin resmi haber ajansı Anadolu Ajansı’nın ekonomi muhabirlerine blok zinciri ve Web3 eğitimi verdi. Ekonomi muhabirlerine verilen bu eğitim ile Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilmiş oldu. Yaklaşık 20 gazeteciye blok zinciri teknolojisi, Web3 ve kriptonun temelleri anlatıldı.


Eğitimi gerçekleştiren Bitget Global Pazarlama Müdürü Eser Karlık “Ülkemizin köklü kurumu olan Anadolu Ajansı’nın değerli gazetecilerine verdiğimiz bu eğitim ile blok zinciri ve kripto konularının bilinirliğini artırarak destek olmak istedik. Sürekli haber üreten değerli gazetecilere bu alandaki tecrübelerimizi anlatmak istedik” dedi. 


“Bu ekosistem özelinde hazırlanacak haberlerin anlamlandırılmasında temel noktaların anlaşılmasını çok önemli görüyoruz. Regülasyonların da destekleyeceği bu ortamda, kripto ekosistemini bugünden anlamak gelecekte büyük fayda sağlayacak. Buradan tüm değerli Anadolu Ajansı yöneticileri ve gazetecilerine bizlerle birlikte gerçekleştirdikleri bu ilk için teşekkür ederiz. Türkiye’de finansal okuryazarlık çerçevesinde eğitimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” 


Daha Fazla Oku

    Bitgetanadolu ajansıweb3kriptoblok zinciri

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk