Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Almanya'nın En Büyük İkinci Bankası DZ, Dijital Varlık Koruması İçin Metaco'yu Kullanacak

DZ Bank, dijital varlık saklama hizmetleri için İsviçre merkezli Metaco’yla çalışacak.

23 Şubat 2023 11:43

Güncellenme: 23 Şubat 2023 13:26

Almanya'nın Deutsche Bank'tan sonra en büyük ikinci bankası DZ Bank, dijital varlık saklama hizmetleri için İsviçre merkezli Metaco’ya başvurdu.


Bu anlaşma, Metaco'nun geçtiğimiz sekiz ay içinde finans devleriyle yaptığı dördüncü işbirliği niteliğinde. Kurumsal müşterilerine yönelik dijital varlık teklifleri oluşturmak isteyen Citibank, Societe Generale ve DekaBank de Metaco ile işbirliği yapmışlardı.


DZ Bank, kurumsal müşterilerine yönelik kripto hizmeti vermek için Metaco'nun saklama teknolojisi platformu Harmonize'ı kullanacak.


Bankanın dijital gözetim ve tasarım çözümü lideri Christopeit. Nils, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Söz konusu teknolojiden yararlanarak yapacağımız teklifle birlikte, müşterilerimiz için, dijital para birimlerinin ve merkeziyetsiz finans araçlarının ihtiyaçlarını da karşılayabilen bir çözüm oluşturacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.


DZ'nin dijital varlık alanında hedeflediği nokta, 2022 yılında piyasada yaşanan gerileme ve FTX’in ani çöküşü sonrasında yaşanan volatil ortama rağmen, kriptoya yönelik algının Almanya'daki geleneksel finans kuruluşları arasında yüksek seviyede devam ettiğine işaret ediyor.


Daha Fazla Oku

    DZ bankmetacodijital varlık saklama

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll’daki DeFi Yolculuğunuz Session One ile devam ediyor

21 Haziran 2024 23:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk