Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Algorand, Hodlnaut Tarafından 35 Milyon Dolarlık Bir Riske Maruz Kaldığını Açıkladı

Ağustos ayında Hodlnaut para çekme işlemlerini askıya aldıktan sonra Geçici Yargı Yönetimi altına alınmıştı.

12 Eylül 2022 12:43

Güncellenme: 12 Eylül 2022 14:54

Blok zincirini destekleyen, gelişimini denetleyen ve kar amacı olmayan bir kuruluş olan Alogrand Vakfı, Hodlnaut tarafından 35 milyon dolarlık bir riske maruz kaldığını bildirdi.


Algorand Vakfı'nın resmi web sitesinde yapılan açıklamada, risk altındaki fonların toplam varlıklarının yüzde 3'ünden azını temsil ettiği ve söz konusu riskin operasyonel veya likidite sorunu getirmeyeceği ifade edildi. 


Algorand, son aylardaki kripto piyasasındaki gerilemeden etkilenen küçük bir blok zinciri şirketlerinin kervanına katıldı. Temmuz ayında CoinDesk yürüttüğü bir araştırmasında, Moonbeam ve Khyber Network'ün arkasındaki geliştirme laboratuvarlarının, artık kullanılmayan kripto fonu Three Arrows’a 27 milyon dolardan fazla borçlu olduğu tespit etti


Krizin yarttığı ortamda baskılara yenik düşen Hodlnaut, para çekilme işlemlerinin dondurulmasından beş gün sonra (13 Ağustos'ta) yargı yönetimi altına alınması için başvuruda bulundu. Yargı yönetimi bir kuruluşun, sıkıntıya neden olan işini, malını ve varlıklarını yönetmesini sağlayan ve borcu yeniden yapılandırma biçimidir. Süreç boyunca şirket üçüncü taraflardan gelen yasal işlemlere karşı korunmaktadır.


Algorand, fazla sermayesinin bir kısmını gelişiminde getiri sağlaması için Algorand ekosisteminin yatırdığını söyledi. Fakat Hodlnaut'un para çekme işlemlerini askıya almasının ardından yatırımları kullanılamaz hale geldi.


Algorand, varlıklarını birçoğunu geri alabilmek için tüm yasal yollara başvurduğunu söyledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Demokratlar, Fed'in Faiz Oranını Düşürmesi Gerektiğini Düşünüyor

11 Haziran 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk