Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Alameda Research Cüzdanı, Bitfinex’in Sıcak Cüzdanından 6 Milyon Dolar Aldı

Alameda Research, bir gecede sebebi bilinmeyen bir şekilde 10 milyon doların üzerinde stabil coin aldı.

2 Şubat 2023 16:46

Güncellenme: 2 Şubat 2023 16:51

Nensen’in yayınladığı verilere göre, iflas eden Alameda Research'e ait bir Ethereum cüzdanı, bir gecede Bitfinex'in sıcak cüzdanından 6 milyon dolar değerinde tether (USDT) aldı.


Cüzdan buna ek olarak, iflas işleminer tabi varlıkları konsolide eder bir görünüm verdiği için kimliği bilinmeyen bir varlıktan 4,5 milyon dolar değerinde USD Coin (USDC) alırken son 24 saatte toplam rakam 10,5 milyon dolara ulaştı.


Yaklaşık bir ay önce kurulduğu günden bu yana farklı bir Alameda Research adresinden birkaç işlem gerçekleştiren cüzdan, şu an için bünyesinde çeşitli alt coin’lerde 183 milyon dolar, etherde (ETH) ise 26 milyon dolar tutuyor.


CoinMarketCap'e göre, en büyük varlık 54 milyon dolarlık değeriyle BitDAO jetonları, fakat bu jetonlar Coinbase'de sadece 15.000 dolarlık yüzde 2 seviyesinde bir piyasa derinliği olduğu için çok zayıf bir likiditeye sahip durumda bulunuyor.


Ocak ayının başında, Alameda Research'ün kardeş şirketi kripto borsası FTX'in, Kasım ayında iki şirketin iflasının ardından 5 milyar doların üzerinde varlığı kurtardığı açıklanmıştı.
Daha Fazla Oku

    Alameda Researchbitfinextether

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Haftaya Bakış: Piyasaların Öne Çıktığı Haftada Perde Arkası

4 Aralık 2023 16:37

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk