Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Agro Global Summit’te Tarımın Geleceği ve Teknolojik Entegrasyonu Üzerine Konuşuldu

Etkinliğin sahibi, kripto dünyası ve gerçek tarımdaki başarılara yönelik iş birliği planlarını açıkladı.

8 Haziran 2023 18:16

Güncellenme: 9 Haziran 2023 10:38

Agro Global Token tarafından organize edilen ve tarım teknolojilerinin geleceğinin tartışıldığı Agro Global Summit, 200’den fazla seçkin katılımcıya ev sahipliği yaptı.


Düzenlenen etkinlikte kripto dünyası ve gerçek tarımdaki başarılara yönelik iş birliği planlarını açıkladı. İngiltere merkezli tarım şirketi, blok zinciri teknolojisi ile yeni nesillerin geleceği için oldukça önemli olan tarım ve gıda alanlarındaki yatırımlarına devam edeceğini belirtti.


Tarım ve teknoloji konularında uzman akademisyenler, çeşitli sektörlerden iş insanları, etkili sosyal medya figürleri ve basın mensuplarından oluşan geniş bir katılımcı kitlesi, bu özel etkinlikte bir araya geldi.


Etkinliğin ana konuşmacıları arasında Agro Global Token CEO’su Orkut Kaksa, Ali Zihnioğlu ve Prof. Dr. Metin Turan yer aldı. Bu önemli isimler, tarımın geleceği ve teknoloji entegrasyonu hakkında kapsamlı sunumlar gerçekleştirdi.Agro Global Group'un CEO’su Orkut Kakşa “Ekip olarak şirketin kârlılık durumlarını 1 yıl gibi sürede artırarak arazi alımları yapmaya başladık. 2022 Ocak ayı itibarıyla gerçek tarım alanlarındaki uzmanlarımız ve sahadaki profesyonel ekiplerimiz ile blok zinciri sektörüne adım attık. Sahada yer alan 32 kişilik ekibimiz ile sektörün dinamiklerini ve tarımdaki problemleri ele alarak Agro Global Token'ın gelişim sürecinde tüm gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı ve ekledi:


"Gerçek tarımsal faaliyetleri blok zinciri teknolojisi ile entegre ederek sürdürülebilir tarımsal büyümeyi devam ettirecek, aynı zamanda güvenilir bir dijital para birimi aracılığıyla tarımla ilgilenmeyenlerin bile tarımsal gelirden pay almasını sağlayacağız."


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Sürdürülebilirlikblok zinciri teknolojisiAgroAgro Global Token

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk