Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

24 Saat Çalışacak BAYC Haber Sitesini Fonlamada ApeCoin’in Kullanılmasına Topluluktan Onay Çıktı

Bored Ape Gazette NFT piyasa verilerinin dahil olacağı Yuga Labs projelerine odaklanacak

29 Temmuz 2022 11:30

Güncellenme: 29 Temmuz 2022 14:39

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ekosisteminin native token’ı ApeCoin (APE), BAYC’ın yaratıcısı Yuga Labs ve APE merkeziyetsiz otonom kurumundan konuları işleyen 24 saat açık haber sitesi Bored Ape Gazette’nin fonlanmasında kullanılacak.


  • Projenin ekosistem fonunun bir kısmını haber sitesini fonlamaya tahsis eden Dubbed AIP-70 teklifi, Perşembe günü topluluk tarafından kabul edildi. Bored Ape Gazette web sitesinin ilk yılki güncelleme ve faaliyet giderlerinin 150 bin doları bulması bekleniyor.  

  • ApeCoin Vakfı artık merkeziyetsiz otonom kurum yönetişim protokollerini izleyen uygulama altında çalışacak.

  • Söz konusu web sitesinde ApeCoin fiyat tablosu, yönetişime dair oylamaların takip edildiği bir DAO mekanizması, bir APE takvimi ve Yuıga Labs projeleri boyunca oluşan satış aktivitelerini canlı izleyen takip ekranı olacak.

  • ApeCoin ve yönetişim mekanizması Mart ayında piyasaya sürülürken, Yuga Labs NFT token sahiplerine promosyon amaçlı APE token’lar hediye verildi.

  • Son 24 saatte yüzde 11,9’luk değer kazanan ve şu anda 6,54 dolardan işlem gören APE coin’in mevcut fiyatı kripto piyasasındaki aşağı yönlü hareketlilik ve NFT piyasasındaki daralma öncesi 28 Nisan’da ulaştığı 26,19 dolarlık en yüksek değerinin oldukça altında.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

En Çok Konuşulanları İncele

Somera Sosyal Medya Trend Verileriyle

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk