Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

21Shares, Orta Doğu’da Bitcoin ETP’yi Başlattı

21Shares'in fiziksel bitcoin borsasında işlem gören ürünü Nasdaq Dubai'de listelenecek.

12 Ekim 2022 11:47

Güncellenme: 12 Ekim 2022 15:43

Kripto yatırım ürünü firması 21Shares, Nasdaq Dubai'de listelenecek ETPyi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

21Shares’in küresel olarak genişleme politikası kapsamında yeni kurulan ana şirketi bir süre önce 2 milyar dolarlık değerleme ile 25 milyon dolar toplarken firma yedi ülkede 12 borsada listelenen 46’nın üzerinde ürüne sahip durumda.

Ağustos ayında şirkete katılan Sherif El-Haddad, firmanın son hamlesiyle ilgili olarak "Birleşik Arap Emirlikleri ve daha önemlisi Körfez İşbirliği Konseyi bizim için stratejik önem arzeden bir pazar ve burada yakaladığımız fırsat heyecan verici” dedi.

 Geçtiğimiz yıl, Kanadalı dijital varlık yöneticisi 3iQ'nun bitcoin borsa yatırım fonu  Nasdaq Dubai'de listelenmiş ve o dönemde 3iQ'nun ETF'si Orta Doğu'da işlem görmeye başlayan ilk kripto para birimi fonu konumundaydı.

Kısa bir süre önce başlayan Dubai Metaverse Stratejisi, 1.000’in üzerinde blok zinciri ve metaverse şirketine lisans verirken 2030 yılına kadar 40.000'den fazla sanal uygulamaya destek vermeyi planlıyor.

Eylül ayı içinde, Binance, kripto hizmeti vermek için Dubai'nin Sanal Varlık Düzenleme Kurumu'ndan lisans almıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk